Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 5. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

POSLEDNÍ 8. KOLO

veteranka_volejbal.jpg
S koncem února se nechýlil ke konci i II. ročník LPL. Před námi je závěrečné kolo, které se nebude odehrávat z nutnosti, ale naopak nabídne ještě zajímavá utkání o celkové umístění a těšit se můžeme ještě i na boj o prvenství, i když už to nebude přímý souboj. V rámci tohoto kola se odehrají i dvě utkání ze 7. kola. Takže se může divák těšit na 5 zápasů. Přibližme si ve zkratce co nabízí menu finišujícího kola.

TENISTI vs. MĚŘÍN
První z odložených utkání minulého kola. Souboj mezi posledním a čtvrtým celkem tabulky. Měřín může hrát uvolněně, protože ani tři výhry v posledním kole mu neumožní skok na bronzovou příčku. Potřebuje však uhrát aspoň jedno vítězství, aby si uchoval čtvrtou příčku ve výsledném pořadí a proč neporazit právě outsidera tabulky. I Tenisti však ještě nemusí být definitivně v celkovém výčtu poslední. Pokud by se jim podařilo dvakrát vyhrát a 4. Pralesní a Měřín by vše prohráli pak mohou slavit čtvrtou příčku. Navíc při dobré formě z posledních utkání to nemusí být utopie.

4.PRALESNÍ vs. BLUMY
Určitě budeme svědky dalšího zajímavého boje nad vysokou síťkou, který může notně zamávat výsledným pořadím celků LPL. Blumy musí vyhrát, protože je ještě mohou přeskočit na první pozici domácí VT AGU. Naopak pokud by dvakrát vyhráli volejbalisté 4. PRALESNÍ a Měřín vše prohrál i oni mohou nakonec obsadit čtvrtou pozici. Záležet bude jistě na tom v jaké sestavě dorazí 4. Pralesní.

4.PRALESNÍ vs. MĚŘÍN
Třetí duel a jistě vyrovnaný zápas sousedů z tabulky. I tento souboj zřejmě poodkryje, jak to nakonec bude vypadat s pořadím všech družstev ve II. ročníku LPL. 4. Pralesní bude jistě rozehraná, což může být vodou na její mlýn. Může dojít i k přímému souboji o čtvrté místo. Potvrdí Měřín tímto vyhraným duelem, že on bude mít nepopulární bramborovou medaili?

VT AGU vs. TENISTI
Pokud Tenisti neporazí Měřín budou v tomto utkání odsouzeni jen k uhájení své cti a budou moci získat jen další body do tabulky, které však již nepovedou k odlepení se z ligového dna. Naopak VT AGU musí vyhrát bez okolků, aby potvrdil stříbrnou příčku a to ještě může slavit titul, pokud Blumy prohrají 1:3 resp. 0:3. Opět tedy porce jistě zajímavého volejbalu s možným rozuzlením, kdo se stane vítězem letošního ročníku LPL.

ROŠŤÁCI vs. MĚŘÍN
Třetí zápas Měřína v jednom kole bude jistě fyzicky a mentálně náročný a to obzvláště proti takovému sokovi jako jsou Rošťáci z Jihlavy. Rošťáci mohou ještě poskočit na druhou příčku a to v případě, že VT AGU prohraje 0:3 resp. 1:3 s Tenisty a Rošťáci porazí Měřín za tři body. Pro Měřín hovoří to, že bude hrát jistě uvolněně, protože mu už o tolik nepůjde.

Nejdelší pěti zápasové a zároveň poslední kolo skrývá plno tajemství, která budou postupně odkrývána až nám vykrystalizuje výsledná tabulka pro letošní ročník a především pak budeme znát vítěze soutěže, který bude mít štítek na putovním poháru s letopočtem 2014-15. Připomínáme, že slavnostní vyhodnocení ligy proběhne včetně předání poháru na turnaji WINTER CUP 2015 v sobotu 21.3.2015. Všichni jsou proto srdečně zváni.
24.02.2015 09:28:46
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one