Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 5. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

1. KOLO ODEHRÁNO

První kolo 2. ročníku LPL je minulostí. Nabízí se otázka jak proběhlo? Asi nikdo nečekal, že utkání budou velmi vyrovnaná a bude se hrát na tolik setů. Hrací den 1. kola se tak opravu natáhl do večerních hodin. Přinesl pro diváka jistě zajímavou podívanou a pro hráče pořádnou porci volejbalu. Pojďme k jednotlivým utkáním.

VT AGU - MĚŘÍN
Domácí začali v prvním setu dosti nervózně a naopak z hostů bylo cítit nováčkovské odhodlání. VT AGU se však v dalších setech oklepal a k vidění byla vyrovnaná bitva o každičký bod. Tomu nasvědčuje i konečné skóre 2. a 3. setu. Čtvrtý set ovládli hosté z Měřína a tak se rozhodovalo až v páté sadě. V té využili Loučtí domácího prostředí a zkušeností z předešlého ročníku a připsali si první vítězství. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

ROŠŤÁCI - BLUMY
Dá se říci souboj dvou favoritů letošního ročníku nebo-li předčasné finále. Ano takové přízvisko se nabízelo k druhému utkání 1. kola. Diváci byli opět svědky pětisetového zápasu, který nabídl strhující podívanou. První dva sety ovládli Rošťáci, avšak Blumy prokázaly pevný charakter a dokázaly srovnat na 2:2. Opět jako v prvním duelu tak rozhodoval o výsledku 5. zkrácený set. V něm byli nakonec šťastnější Rošťáci.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

VT AGU - ROŠŤÁCI
Roštáci hned po vítězném avšak dlouhém utkání nastoupili proti VT AGU. Více sil tak měli odpočatí domácí z Luk a to byl zřejmě rozhodující faktor, který vedl k nečekanému vítězství celku AGU. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

MĚŘÍN - BLUMY
Nováček po dobrém výkonu z prvního duelu chtěl využít ne zrovna optimální formu loňského mistra LPL. Blumy jsou však zkušený celek, který nechtěl připustit spekulace o výsledku a tak tým z Jihlavy bral nakonec všechny 3 body za vítězství 3:0 na sety. Nutno podotknout, že Měřín předvedl opět sympatický výkon a v prvních dvou setech to byl srdnatý boj.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)