Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

PROGRAM 1.KOLA

DSC_5495.JPG
Zahajující utkání 1. kola LPL odstartuje v sobotu 14.12.2013 v 15:00 a střetnou se v něm domácí VT AGU Luka nad Jihlavou a jihlavští ROŠŤÁCI.

Bude to jistě zajímavý souboj pro oba týmy, které se nejen z letošní sezóny dobře znají a několikrát spolu změřily síly a to na turnajích Ježek cup(Jihlava), v Poháru o hvězdu Jeclova, na turnaji v Henčově, na AGU CUPu v Lukách a poslední zápas ve kterém AGUáni vyzvali Rošťáky se odehrál na palubovce v Dolní Cerekvi v rámci Batelovské smeče. Zde oba soupeři potvrdili, že střetnutí mezi oběma soky bývá dosti vyrovnané.

Kdo vyhraje v zahajujícím utkání Loucké volejbalové ligy? Na to se samozřejmě můžete přijít podívat do sokolovny v Lukách nad Jihlavou. Vstup je zdarma, připraven je dobrý výhled z horních balkónových prostor a zvážení komu fandit je už čistě vaše záležitost.

Hned po skončení prvního utkání(cca v 17:00) se představí na saku tým BLUMY z Jihlavy, který začíná počtem odehraných turnajů nabírat zkušenosti a vítěznou vlnu. Připomeňme jejich 2.místo na AGU CUPu v Lukách. Tento ambiciózní celek vyzve svého tréninkového soka družstvo TENISTŮ.
22.11.2013 13:52:18
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one