Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

7. ZÁVĚREČNÉ KOLO

images (3).jpg
Před námi je závěrečné kolo s magickým číslem 7. Komu přinese štěstí? O vítězi a druhém místě je již rozhodnuto, ale čeká nás jistě urputný boj o další zbývající příčky(3.-5.).

V prvním utkání se střetnou družstva z opačných pólů tabulky. První BLUMY vyzvou prozatím poslední TENISTY. Otázkou je, jak k utkání přistoupí prozatím nekorunovaný vítěz 1. ročníku LPL? Budou Blumy hrát pro radost a na krásu anebo budou chtít potvrdit svou dominanci v soutěži? Pokusí se Tenisti oklepat z dvou minulých proher, zkusí zabojovat a umístit se na lepším než posledním místě?

Jistě zajímavé bude druhé klání mezi VT AGU a 4. PRALESNÍ. Souboj sousedů v tabulce o lepší konečné umístění přinese jistě velmi vypjatý boj. Podaří se VT AGU svést na vítězné vlně z předchozích kol? Anebo 4. PRALESNÍ zvítězí a zajistí si bronzovou příčku v konečném pořadí? Nenechte si ujít tuto volejbalovou bitvu.

Ve třetím mači uvidíme na palubovce opět 4. PRALESNÍ a ROŠŤÁKY. V případě, že se zajímavě bodově vyvine předchozí duel, bude ještě o co hrát, především na straně 4. Pralesní. Rošťáci budou jistě v psychické pohodě, protože jim již o moc nejde a tak si zřejmě budou chtít hru užít a smlsnout si na soupeři a slavit závěr sezóny vítězstvím. Naopak 4. PRALESNÍ ještě zřejmě bude chtít promluvit do konečného pořadí.

Srdečně zveme všechny příznivce volejbalu, kompletní sestavy všech pěti celků LPL na závěrečné volejbalové zápasy a především na společné posezení.
31.03.2014 10:24:48
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one