Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
1473089_volejbal-teraza-fajksova-miss.jpg
Na svátek zamilovaných se střetnout družstva ze soutěže LPL v dalším zápolení nad vysokou sítí. Soutěž se blíží ke konci a tak utkání nabírají na dramatičnosti. Uvidíme jak aktuální výsledky zahýbají s dosavadní podobou tabulky.

TENISTI vs. MĚŘÍN
V úvodním valentýnském duelu vyzvou v posledním kole dobře hrající Tenisti volejbalisty z Měřína. Dokáží si Tenisti udržet formu a připíší si další body do tabulky? Asi to nebudou mít jednoduché, protože Měřín bude chtít ještě bojovat o třetí příčku. na druhou stranu Tenistům už o moc nejde a mohou využít herní klid k dalším vytouženým bodům.

ROŠŤÁCI vs. 4. PRALESNÍ
Rošťáci musí vyhrát a doufat, že VT AGU ještě v předposledním kole klopýtne, pokud chtěji ukořistit druhé místo. Mají před sebou tedy nelehký úkol, který může být náročný na psychiku jednotlivých hráčů. Naopak 4. PRALESNÍ se bude snažit napravit ne zrovna přesvědčivé výsledky z minulého kola. Diváci uvidí jistě zajímavý duel.

4.PRALESNÍ vs. MĚŘÍN
Třeští volejbalisté mají nalosováno, že nastoupí ve dvou po sobě jdoucích zápasech. Budou si tak muset dobře rozvrhnout síly. První duel těchto soupeřů nabídl vyrovnanou hru, kde se předpovídala pěti setová bitva. A nabízí se, že i odveta bude mít podobný průběh. Kdo se přiblíží bronzové pozici po skončení tohoto utkání? Přijďte se podívat.

ROŠŤÁCI vs.TENISTI
Podle papírových předpokladů by se mělo toto utkání odvíjet v režii Rošťáků, ale nechme se překvapit, jak to bude vypadat v reálu? Favoriti jsou samozřejmě Rošťáci, avšak Tenisti mohou opět svou uvolněnou hrou bez starostí soupeře notně překvapit.
11.02.2015 09:49:41
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one