Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

6.KOLO ODEHRÁNO

013.jpg
Co přineslo šesté resp. předposlední kolo? Velmi zajímavé momenty a především krásný zápas o prvenství v lize.

První duel splnil všechna očekávání utkání sezóny. BLUMY i ROŠŤÁCI předvedli nefalšovanou volejbalovou bitvu o krále 1. ročníku LPL. Zápas byl od počátku velmi vyrovnaný a bylo se na co dívat. Oba rivalové předváděli dlouhé výměny, které neměly nouzi o krásné volejbalové momenty. Obzvláště první dva sety byly neskutečně vyrovnané a rozhodovalo se až v samotné koncovce. V třetím setu byli ve větší pohodě a jak se říká na koni hráči z týmu BLUM a tak se stali vítězi tohoto zápasu. Skóre 3:0 na sety sice hovoří jednoznačně, ale průběh zápasu byl vyrovnaný. Neboť Rošťáci hodně chtěli a byli Blumám minimálně vyrovnaným soupeřem. Vyhrát však mohl jen jeden a tím o chlup lepším se staly BLUMY.

Druhý zápas byl pro Rošťáky jistě složitý zejména po psychické stránce. Zvednout se z těžkého prohraného boje o titul a čelit dalšímu soupeři tentokrát TENISTŮM, je jen pro otrlé jedince. Navíc Tenisti nastoupili ve zbrusu nových dresech a s odhodláním bodově odskočit před utkáním s VT AGU - sousedem v tabulce. Rošťáci však prokázali bojovnost a zkušenost. Tenisti byli najednou zaskočeni a hned v prvním setu obdrželi krutý debakl. Tenisti se sice snažili v následujících sadách oklepat, což se jim i z části podařilo, ale v utkání dominovalo až do závěru družstvo Rošťáků.

Poslední duel byl sice z kategorie souboje o chvost tabulky, ale i tak nabídl zajímavou podívanou. Tenistům hrálo do karet to, že byli rozehráni , což se projevilo v úvodu utkání s VT AGU. Avšak tým AGU prokázal pevné nervy, koncentrovanost a postupně vyrovnal hru i skóre a pak si vytvářel v jednotlivých setech dostatečný náskok. Družstvo VT AGU nakonec nepustilo Tenisty do dramatického závěru a po zásluze si odneslo tři body za druhé vítězství v lize. Soupeři si tak vystřídali pozice v tabulce. Tenisti spadli na samotné dno a naopak VT AGU může ještě skončit třetí, pokud ovšem porazí 4. Pralesní a soupeř z Třeště prohraje s Rošťáky.
24.03.2014 10:32:30
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one