Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

6. KOLO LPL

BLOK-O~1.JPG
Začalo jaro a s ním se pomalu blíží finiš LPL. Před námi je předposlední kolo, které nabídne tradičně tři zápasy. Vzhledem k tomu, že ještě není nic rozhodnuto, dá se očekávat urputný boj o každý míč a bod. Pojďme si představit nadcházející utkání.

Hned úvodní duel nabídne snad nejvypjatější bitvu, kterou sobotní kolo nabídne. Co víc by si mohl volejbalový fanoušek přát, než sledovat souboj prvních dvou celků soutěže - ROŠŤÁKY vs. BLUMY. Rošťáci ví, že pokud chtějí vyhrát ligu, musí prozatímního lídra porazit. Čeká je jistě velmi náročný úkol, ale vědí, že se Blumy dají porazit, což ukázalo minulé kolo. Blumy mají zkušený tým a jistě budou chtít upevnit vedoucí pozici. Kdo tedy zvítězí?

Druhý mač vyzvou opět ROŠŤÁCI, kteří budou mít výhodu rozehranosti, předposlední celek TENISTŮ. Těm začíná na záda v tabulce dýchat celek VT AGU a tak Tenisti musí bezpodmínečně bodovat, aby si udržely dostatečný odstup od chvostu tabulky. Dokáží se Tenisti vybičovat k vítěznému boji?

Poslední zápas 6. kola nám nabídne souboj VT AGU a TENISTŮ. Sice se bude jednat o souboj týmů na dně ligové tabulky, nicméně soutěž je tak vyrovnaná a zamotaná, že i tyto body budou velmi důležité a týmy se mohou ještě dostat i na konečné třetí místo. Naváže na předešlý vítězný zápas družstvo AGU? Nebo Tenisti odskočí a budou dohrávat soutěž beze strachu o možný pád na dno ligové tabulky?
31.03.2014 10:04:18
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one