Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
P6112920.jpg
Po delší odmlce, zapříčiněné plesy v sokolovně, se chystá na sobotu 31.1. další kolo LPL s pořadovým číslem 6. Kteří soupeři pro tentokrát změří své síly? Pojďme se podívat na jednotlivé duely a zkusit si tipnout výsledky.

VT AGU vs. BLUMY
Pikantní souboj nás čeká hned na začátku. VT AGU nabral vítězný vítr do svých plachet a bude se snažit uzmout body dosavadnímu lídru tabulky. Blumy vědí, že je soupeři stíhají a pro klidnou hru potřebují bodovat a dotěrným sousedům z tabulky odskočit. První utkání těchto soků bylo vyrovnané, ale Blumy dokázaly díky zkušenostem svých lídrů zvítězit. Budou tentokrát šťastnější domácí VT AGU?

4. PRALESNÍ vs. TENISTI
Tento zápas je souboj ze dna ligové tabulky. Podaří se Tenistům konečně bodovat? Naopak 4. Pralesní není spokojená s dosavadním postavením v tabulce a jistě pošilhává po lepším než průběžném 5. místě. Měřínští mají pro tentokrát volno a tak se bude Třešť jistě snažit poskočit o stupínek výše.

TENISTI vs. BLUMY
Tenisti budou mít zřejmě výhodu rozehranosti, což může zpočátku na Blumy stačit, otázkou je, zda si Tenisté dokáží udržet výkonnost po celý zápas. Jasným favoritem jsou Blumy, ale i hráči tohoto celků můžou prohrát. Rozdíl obou soupeřů je před tímto utkáním propastných 18 bodů. To však nemusí hrát roli.

4.PRALESNÍ vs. VT AGU
V posledním zápase narazí na VT AGU jejich neoblíbený soupeř z Třeště. Domácí AGU tým v prvním utkání soupeři hladce podlehl 0:3 na sety a bude jistě chtít vrátit porážku i s úroky. Navíc VT AGU chce být nadále vysoko v ligové tabulce a tak budeme jistě očekávat vyrovnaný volejbalový mač.
26.01.2015 11:05:22
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one