Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

5. KOLO ODEHRÁNO

5. kolo LPL ve znamení slunečné soboty, MDŽ a jednoho překvapivého výsledku, který se zrodil hned v prvním utkání.

Úvodní zápas měl podle papírových předpokladů jasného favorita a to BLUMY, které chtěl, alespoň trochu potrápit domácí celek VT AGU. Úvodní míče nenaznačovaly nic zvláštního a favorit si vytvořil herní převahu a udržoval si náskok několika bodů. Družina VT AGU pod vedením kapitánky Jarky Guthové však bojovala srdnatě a v dramatické koncovce prvního setu byla překvapivě úspěšnější. Druhý set byl opět velmi vyrovnaný a již to vypadalo že Loučtí získají překvapivě i druhý set. Tým BLUM však uplatnil své zkušenosti a tentokrát to byli právě fialoví, kteří urvali druhou sadu. Nikdo si v tu chvíli neodvážil říci, jak se bude vyvíjet další průběh utkání. A byli to překvapivě domácí VT AGU, kteří hráli uvolněně a přehráli lídra tabulky ve třetím i čtvrtém setu s potřebným a uklidňujícím náskokem.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

Následující duel patřil opět BLUMÁM a 4. PRALESNÍ. Diváci byli zvědaví, zda se opařené Blumy oklepou z první porážky v sezóně. A hned první set naznačil, že Blumy hodily nepodařený první mač již za hlavu a celkem jistě si dokráčely pro vítězství v prvním setu. 4. Pralesní je však bojovný celek a v druhém setu byl k vidění úplně jiný tým. Blumy začaly mít problémy a jen tak tak urvaly druhou sadu. Ve třetím setu 4. Pralesní konečně, za vydatné pomoci fanoušků, vyhrála a čekal se ještě nefalšovaný volejbalový boj. Poslední set utkání však jasně ovládl favorit a tým BLUM si tak připsal tři body za vítězství 3:1 na sety.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

Program pátého kola uzavřel duel mezi 4. PRALESNÍ a TENISTY. Byl to vlastně boj o 3. místo v tabulce. Takže utkání mělo punc zajímavého zápasu. To se však nepotvrdilo, když 4. PRALESNÍ jednoznačně na palubovce dominovala a vypořádala se se svým tabulkovým sousedem vcelku lehce 3:0 na sety.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)