Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
imagesCA5CDBFL.jpg
S novým rokem je tu i druhá polovina LPL a v pořadí 5. kolo, které zahajuje odvetnou část soutěže. Znamená to, že se znovu utkají soupeři stejní jako v prvním kole. Budou úspěšní i minulí vítězové anebo poražení složí úspěšně reparáty? Jaké je tedy rozlosování?

ROŠŤÁCI vs. BLUMY
První duel s letopočtem 2015 svádí do souboje první dva celky tabulky. Máme tu hned na úvod šlágr kola. Podaří se Rošťákům opět vyhrát a posunout se do čela soutěžní tabulky? Je těžké tipovat, jak se tento zápas vyvine, protože Blumy se v posledních kolech dostávaly do své tradiční formy, avšak na Vánočním turnaji v Třešti nečekaně vybouchly a obsadily až 7.místo. Naopak Rošťáci hráli v pohodě a radovali se z konečného 4. místa.

AGU LUKA vs. MĚŘÍN
I druhý mač je duel dvou sousedů z tabulky. I zde se bude jistě hrát o důležité body zajišťující třetí místo. Podaří se Měřínu tentokrát porazit domácí celek AGU? Měřín to bude mít podle losu složité, protože bude hrát dvě utkání po sobě, takže uvdíme jak si rozvrhne síly a zda se zbaví nováčkovské nerozvážnosti při svých výkonech. A co VT AGU? Ten absolvoval rovněž Vánoční turnaj v Třešti a prokázal formu, když obsadil jen o 3.míče pěknou 5. pozici, potvrdí domácí pohodu na saku i v lize?

MĚŘÍN vs. BLUMY
Podaří se Měřínu oplatit soupeři výsledek z 1.kola? Dovolme si připomenout, že první zápas těchto soků byl vcelku vyrovnaný, i když skončil po 3 setech. Výsledky předchozích utkání dne budou jistě hrát roli v tom, v jaké psychické pohodě se bude daný celek nacházet. Favoritem jsou Blumy, ale Měřín může překvapit.

AGU LUKA vs. ROŠŤÁCI
Poslední utkání 5. kola nabídne volejbal v podání dvou tradičních rivalů. Otázkou je, v jaké sestavě oba celky nastoupí, jelikož disponují širokou sestavou. Rošťáci budou chtít v odvetě zvítězit, aby neztratil kontakt se špicí tabulky naopak Loučtí AGU chtějí potvrdit stávající herní pohodu a svého soka bodově dotáhnout eventuálně přeskočit.

Na galérky Sokolovny jsou všichni srdečně zváni. Přichystáno bude tradičně i občerstvení, které se těší nebývalému zájmu, což pořadatele těší:) Přijďte se pobavit amatérským leč bojovným volejbalem na úvod roku!
02.01.2015 16:47:22
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one