Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

4. KOLO ODEHRÁNO

miximg.jpg
Volejbalová soutěž LPL se přehoupla do druhé poloviny. Pojďme se ještě zpětně ohlédnout za uplynulým kolem s pořadovým číslem 4.

V prvním utkání se snažil získat domácí VT AGU první bodový příspěvek, bohužel ač po nadějném začátku se to opět nepovedlo. Proti byl tým ROŠŤÁKŮ, který využil nervozity Louckých a zkušenou hrou si pohlídal vítězství. VT AGU sice kousal, ale svou přemotivovaností se dostával do křeče a zbytečných chyb. Pro vývoj zápasu byl rozhodující třetí set, který jasně ovládli Rošťáci. Konečný výsledek VT AGU - ROŠŤÁCI 1:3 na sety.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

Ve druhém duelu se střetli rozjetí ROŠŤÁCI se 4. PRALESNÍ. Rošťáci dokonale využili toho, že byli rozehraní a dokráčeli si ke druhému vítězství dne. 4.PRALESNÍ sice zpočátku kladla odpor, ale přeci jen tahouni týmu z Třeště zrovna neměli v tomto zápase optimální formu. Výsledek ROŠŤÁCI - 4. PRALESNÍ 3:0 na sety.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

Třetí zápas 4. kola svedl v boj o body celky, které se dobře znají. Loucký VT AGU opět v pozměněné sestavě vyzval 4. PRALESNÍ. A právě na tomto utkání bylo možné pozorovat, jak odlišné mohou být výkony jednoho celku ve dvou rozličných utkáních. 4. PRALESNÍ odpočátku tahala za delší provaz lana a precizním uvolněným výkonem si dokráčela pro hladké vítězství. Domácí tým VT AGU se marně snažil, seč to jen šlo, ale opět nervozita a křečovitost svazovala domácímu celku ruce při obraně či útoku. Výsledek VT AGU - 4. PRALESNÍ 0:3 na sety.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)
10.02.2014 10:09:06
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one