Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
veteranka_volejbal.jpg
Právě probíhající ročník LPL se sobotními zápasy přesune do své poloviny. Tentokrát budou moci diváci sledovat pouze tři zápasy a to soků, kteří se ještě v letošní sezóně nepotkali. Co nám tedy servíruje sobotní volejbalové menu?

VT AGU vs. TENISTI
Hned první mač nám nabízí derby louckých volejbalistů. Toto derby však bude mít příchuť souboje dvou posledních družstev. Tenisti potřebuji bodovat jako sůl a tak hlásí, že nastoupí konečně opět v plné sestavě. Sice Martin a Rob mají určité herní manko a nejsou ještě úplně stoprocentně fit, ale budou se snažit vydolovat první body pro svůj celek. Naopak VT AGU není spokojen se současnou pátou pozicí a bude jistě chtít bodovat a při dobré konstelaci poskočit i na třetí místo tabulky. VT AGU hlásí rovněž problémy se sestavou především v ženské části a tak si debut v LPL odbude nahrávačka Lada. Kdo bude nakonec slavit vítězství?

ROŠŤÁCI vs. MĚŘÍN
Druhý zápas nabídne pikantní duel mezi dalšími sousedy z tabulky, tentokrát se jedná o vrchní část. Druzí Rošťáci vyzvou třetí Měřín. K vidění bude jistě zápas na více než tři sety. Vypsané kurzy na vítěze jsou rovnocenné a tak bude jistě zajímavé sledovat kdo bude mít lépe načasovanou formu. Navíc při výsledkovém škobrtnutí se můžou rošťáci dostat do čela tabulky.

4.PRALESNÍ vs. BLUMY
Závěrečný boj obstará 4. pralesní a Blumy. 4. pralesní bude chtít navázat na velmi úspěšné minulé kolo. Uvidíme zda se jim podaří udržet formu a překvapit lídra tabulky. Blumy se probraly z podzimního spánku a budou chtít upevnit svou pozici na špici soutěže. Odborníci předpokládají, že i tady se nebudou hrát jen tři sady. Máme se tedy na co těšit.

Přijďte se podívat na tři lákavá sobotní utkání a zjistit kdo bude polovičním mistrem? Občerstvení bude opět v provozu.
11.12.2014 08:49:24
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one