Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

3.KOLO LPL

volejbalMISS1.jpg
Blíží se konec listopadu a poslední sobota v měsíci nám nabízí další porci zápasů v rámci 3. kola LPL. Všechny družstva už mají odehrána svá první utkání, někdo o něco více a nyní je možnost nasbírat další body do tabulky. Jaká utkání přichystal pro tentokrát rozpis soutěže?

4. PRALESNÍ vs. TENISTI
Velmi zajímavý duel bude k vidění hned na úvod třetího hracího dne. Sice se nehraje o špici ba naopak, ale i tak bude zajímavé sledovat, jak se porvou družstva uzavírající chvost tabulky o velmi důležité body. Oba celky nejen, že nejsou v optimální formě, ale rovněž evidují problémy se sestavou.

VT AGU vs. BLUMY
I druhý zápas naznačuje, dle souboje rivalů, že nebude třetí kolo ochuzeno o vypjaté míče a body. VT AGU vstoupil do soutěže famózně a vedl po 1. kole soutěž. Nyní bude chtít opět zvítězit, aby se mohl vrátit na vrchol tabulky. V cestě mu však bude stát zkušené družstvo Blum, které jako loňský mistr opět šilhá po loňském vedení ligy. Podaří se VT AGU opět porazit Blumy jako vloni? Nikomu jinému se to loni nepodařilo a tak je letos papírovým favoritem domácí celek VT AGU.

4.PRALESNÍ vs. VT AGU
Domácí tým, po jistě těžkém duelu, nastoupí téměř ihned proti prozatím tápajícímu družstvu 4. PRALESNÍ. Podaří se volejbalistům z Třeště konečně porazit svého tradičního soka? Půjde jistě o bojovný volejbal, který bude vyrovnaný.

TENISTI vs. BLUMY
Závěrečný mač prověří současné síly dvou tréninkových partnerů. Favoritem jsou Blumy, avšak Tenisti dokáží Blumy na tréninku potrápit a vědí, že se je dá porazit. Kdo se bude radovat po posledním bodu?

Venku je sice zima, ale loucká sokolovna nabízí opět kvalitní porci volejbalu. Přijďte si dát grog a zahřát se podívanou na bojující volejbalisty. Jistě nebude nouze o tvrdé smeče, dlouhé výměny a napjaté okamžiky.
26.11.2014 12:00:31
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one