Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

2. KOLO ODEHRÁNO

volleyball-78393_640.jpg
Co přineslo druhé kolo LPL? Dá se říci, že všechno, co si může jen volejbalový fanoušek přát. Tři vyrovnaná utkání, dramatické koncovky a nefalšovaný sportovní boj o každičký bod.

V prvním duelu se střetly týmy TENISTŮ a 4.PRALESNÍ. A hned na úvod druhého kola jsme viděli dramatický souboj na pět setů. TENISTI nejprve prohráli první dva sety, ale pak se zvedli a dovedli utkání až do pátého setu a téměř sahali po dvou bodech. Skóre bylo neustále vyrovnané, ale nakonec se radoval přeci jen tým 4. PRALESNÍ a zvítězil 3:2(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů).

4. PRALESNÍ pokračovala své vystoupení hned v následujícím utkání, kde nastoupila proti dosavadnímu lídru tabulky celku BLUM. Zde byl zápas zcela pod taktovkou BLUM a unavení hráči 4. PRALESNÍ sice měli snahu, ale na lepší výsledek už chyběly síly. BLUMY tak vyhrály hladce 3:0 na sety(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů).

Závěrečný duel patřil celkům VT AGU a BLUMÁM. Utkání bylo hráno pod dobrou diváckou kulisou, což přispělo k tomu, že se domácí celek VT AGU po dvou prohraných setech oklepal a následně soupeři zle zatápěl. Nervy drásající čtvrtý set byl po většinu času v režii VT AGU, avšak BLUMY projevily větší zkušenost a nakonec nedovolily Louckým hrát rozhodující pátý set. Konečný výsledek BLUMY vs VT AGU 3:1(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů).
20.01.2014 08:17:27
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one