Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

2. KOLO LPL

013.jpg
Ve druhém kole LPL se do honby o body přidají dva celky, které jsme ještě v letošní sezóně neměli možnost vidět hrát. Jak se jim povede a podaří se nováčku z Měřína získat první vítězství v soutěži? Nejen to bude k vidění o nadcházející sobotě v sokolovně v Lukách nad Jihlavou. Jaká utkání nabízí tedy 2 soutěžní kolo?

ROŠŤÁCI vs. 4.PRALESNÍ
V prvním utkání se pokusí dohnat čelo tabulky tým Rošťáků, kteří v úvodním kole porazili loňského mistra Blumy. Budou to však mít těžké neboť je bude čekat houževnatá soupeř z Třeště družstvo 4.Pralesní. Které se neustále zlepšuje a používá úderný systém hry s nahrávkou z kůlu.

TENISTI vs. MĚŘÍN
Tým Tenistů je na vzestupu a může v soutěži hrát roli černého koně. Tenisti posílili tým především o zkušeného volejbalistu Roba, který umí mančaft nabudit. Měřín ukázal již v minulém kole, že v roli nováčka nechce setrvat navždy. A tak se sympatický celek jistě pokusí vyhrát první utkání v LPL.

ROŠŤÁCI vs.TENISTI
Na Tenisty čeká opravu zatěžkávací kolo, jelikož hrají po sobě hned dvě utkání, což stojí mnoho sil a bude záležet v jakém psychickém rozpoložení se bude žlutý tým nacházet? Naopak Rošťáci budou chtít potvrdit, že se jim proti Tenistům daří a prodloužit vítěznou serii s tímto sokem.

4.PRALESNÍ vs. MĚŘÍN
Třešťský celek může zbrzdit dvou zápasová pauza a tak bude zajímavé jak se popasuje družstvo 4. PRALESNÍ s hbitým celkem Měřína. Jistě půjde o vyrovnaný duel, při kterém si diváci užijí dramatickou bodovou zápletku.

Tak neváhejte a přijďte v těchto šedých dnech podpořit volejbalové celky z meziokresní soutěže LPL. Bufet bude opět otevřen a možná přinese i další novinky. Vstup je zdarma a začínáme tradičně v 14:00 prvním zápasem.
12.11.2014 14:33:35
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one