Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

1. KOLO LPL

MĚŘÍN.JPG
V sobotu 1.11.2014 se od 14:00 roztočí kola druhého ročníku LPL. Na co se můžeme těšit? Připraven bude nově bufet, liga má o jedno účastníka více. Družstvo z MĚŘÍNA(na snímku) doplní původní pětici týmů z uplynulé sezóny. Je připravena nová síť a míče. 

Rozbor týmů startujících v letošním ročníku:

BLUMY = loňský vítěz a obhájce titulu pro letošní ročník. Jihlavské družstvo, které tvoří rodinná souhra a zkušený volejbalový tahoun Kury, budou chtít opět útočit na nejvyšší post a obhájit loňské premiérové vítězství.

ROŠŤÁCI = další favorit z JIhlavy, který má široký kádr, opírá se o výborné nahrávačky a vysokého smečaře Peťu. Rošťáci jistě budou hrát kvalitní volejbal s umístěním v TOP 3. Jistě si potajmu brousí zuby i na prvenství. 

4.PRALESNÍ = kompaktní a bojovné družstvo z Třeště s lídrem Křendou, které se však někdy nevyvaruje herním výkyvům. Nepatří mezi největší favority, ale může překvapit.

VT AGU = domácí celek, který se letos potýká s problémy se sestavou. Má potenciál a jistě bude chtít navázat na podařený výkon v závěru minulé sezóny. Bude jistě záležet v jakém složení nastoupí. Loučtí umí zahrát a můžou překvapit.

TENISTI = dříve outsider dnes již "kousající" černý kůň ligy, který se opírá o rady a herní zkušenosti Roba. Tým z Luk nad Jihlavou, který na sobě hodně zapracoval, může potrápit nejednoho favorita.

MĚŘÍN = nováček, který je pro ostatní velkou neznámou. Zpočátku bude zřejmě poznávat soupeře, prostředí a samotnou soutěž. Má však hbité a rychlé hráče(ky), kteří mohou překvapit. Uvidíme jak si Měřín nakonec povede. Každopádně zvýší konkurenci v soutěži a zřejmě bude štikou ligy.
29.10.2014 10:11:41
markrot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one