Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
20181208_194800.jpg
Je za námi polovina letošní soutěže a vy si můžete prohlédnout aktualizované rubriky TABULKA, VÝSLEDKY ZÁPASŮ a SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ HRÁČE. Týmem kola se tentokrát stali Mimoni, kteří sice získali stejně bodů jako Blumy, ale Mimoni měli lepší rozdíl skóre z 3. kola. Nyní se však vraťme ozvěnami 3. kola k jednotlivým výsledkům.

MIMONI vs. VT AGU
To že to bude nervy drásající derby utkání se do puntíku naplnilo. A opět se utkání vyvrbilo až do páté zkrácené hry. VT AGU již s uzdraveným Markem Mašátem a opět s Jiřinou Karasovou v sestavě šlapali od prvního servisu a Mimoni nevěděli co na rivala hrát. Nebýt drobnějšího výpadku v koncovce druhého setu mohli červenočerní AGUáni zvítězit hladce 3:0 na sety, ale Mimoni se nakonec zmátořili a chytili druhý dech a vynutili si stejně jako minule tie-break. V něm opět začali velmi dobře volejbalisté VT AGU a do změny stran vedli. Nakonec však štěstěna přála opět Mimoňům a tam si zklamaní AGUáni nakonec připsali paradoxně jen bod, i když v součtu balonů položili o jeden více.

BLUMY vs. ROŠŤÁCI
A že je letošní liga vyrovnaná a zajímavá v každém duelu, nám ukázalo hned druhé utkání dne. Rošťáci ve složení 3 muži + 3 ženy vlítli do hry jako tajfun a urvali proti lídrovi první set vcelku jasně. Jenže Blumy nejsou vyjukaní mladíci, ale celek složený z velezkušených volejbalistů, který se sice musel pro tentokrát obejít bez nahrávačky Simony Hurdové, ale Blumy dokázaly, že favorité umí zabrat a ve velmi vyrovnaných následujících setech nakonec zápas otočit a brát výhru za tři body v poměru 3:1.

4. PRALESNÍ vs. MIMONI
Třetí mač představil již v obvyklé formě loucké Mimoně, kteří v první sadě jasně ovládali dění na palubovce. Volejbalisté z Třeště se sice v průběhu utkání zlepšovali, ale bohužel kromě velmi vyrovnaného třetího setu, nic v utkání nezmohli a tak se museli sklonit před svým sokem v rychlé hře na tři sety.

ROŠŤÁCI vs. VT AGU
Kdo v hledišti čekal urputný boj od obou sousedů v tabulce byl jistě překvapen, jelikož to opět byli domácí hráči VT AGU, kteří potvrzují v poslední době vzrůstající formu a herní pohodu. Fanoušci jihlavského celku se ptali, kde jsou ti Rošťáci z utkání proti Blumám? V prvním setu jasně zvítězilo družstvo VT AGU a druhý set a třetí byl již o poznání dramatičtější, ale AGUáni si vítězství pohlídali a jako jediní v tomto kole postoupili v tabulce. Aktuálně jim patří třetí příčka o pouhé dva body za Mimoni.

4. PRALESNÍ vs. BLUMY
Poslední zápas sledovalo už minimum lidí, protože většina zřejmě zamířila na degustaci vín a cimbálovku do nedaleké "Hasičárny". To však byla velká chyba, protože v utkání Blum a Pralesní se děli věci! 4. pralesní, sice bez kapitána Martina Křenka, dokázala v prvním setu doslova Blumy vymazat z kurtu. Blumy se však v druhém setu oklepaly a bylo to následně jako na houpačce. Každopádně 4. pralesní jako první tým až ve třetím kole dokázal dosavadnímu lídrovi uzmout první bod. Což znamená, že Blumy vyhrály tie-break a dál třímají na trůnu ligové tabulky. Volejbalisté 4.pralesní se alespoň dotáhli na jediný bodík na čtvrté Rošťáky.
volleyball-men-clipart-6-25042018074845.jpg
Tempo letošního ročníku LPL nabírá na obrátkách a v sobotu 8.12. nás čeká už třetí kolo a liga se tak dostává do své poloviny a zajímavost soutěže stoupá. A co nám chystá sobotní nabídka?

MIMONI vs. VT AGU
Hned úvodní zápas skýtá odvetu z prvního utkání minulého kola. Vrátí VT AGU v derby Mimoňům prohru v tie-breaku? Soupeře dělí od sebe v tabulce pouhý bod a bude zajímavé sledovat, zda se Mimoni oklepou z nevydařených výsledků minulého kola anebo zda se VT AGU sklouzne na vlně a poskočí v tabulce nahoru? Tipér mírně favorizuje VT AGU. Tip na výsledek: 2:3.

BLUMY vs. ROŠŤÁCI
Dosavadní lídr tabulky vyzve v jihlavském derby třetí příčku okupující Rošťáky. V úvodním kole Blumy proti neúplným Rošťákům dominovaly a vyhrály v jednoznačném utkání ve třech setech. Tipér favorizuje Blumy. Tip na výsledek 3:1.

4. PRALESNÍ vs. MIMONI
Volejbalistům z města betlémů se v prvním utkání této sezony proti Mimoňům moc nedařilo a prohráli ve třech setech. Nyní se potřebují zvednout, protože minulé kolo obdržely dvě prohry a třeští volejbalisté spadli na chvost tabulky. Mimoni si naopak potřebují zvednout sebevědomí a hlavně bodově dohánět soka Blumy. Típér favorizuje Mimoně. Tip na výsledek 2:3.

ROŠŤÁCI vs. VT AGU
Čtvrté utkání svede proti sobě na vysokém saku jihlavské Rošťáky a domácí AGUány. V prvním utkání sezony byli šťastnější Rošťáci, kteří zvítězili až ve zkrácené sadě. Vrátí jim AGU prohru? Bude zajímavé sledovat mač dvou týmů, kterým se minulé kolo dařilo a před 3. kolem mají shodně bodů. Tipér favorizuje Rošťáky. tip na výsledek 3:2.

4. PRALESNÍ vs. BLUMY
Poslední duel týmů z opačných pólů tabulky. Dokáží bojovníci z Třeště urvat body doposud suverénním Blumám? Asi to nebude pro volejbalisty 4. Pralesní, ale míč je kulatý a stát se může všechno. Tipér favorizuje Blumy. Tip na výsledek 0:3.
stažený soubor (1).jpg
Sobotní 2. kolo LPL nabídlo zajímavá utkání a potvrdilo vyrovnanost soutěže až na Blumy, které dominují a je to vlastně soutěž zbylých čtyř celků. Jednotlivé mini-reportáže přinášíme níže a již jsou aktualizované i jednotlivé rubriky:

MIMONI vs. VT AGU
Derby utkání jak má být. Pětisetová bitva plná výměn, emocí a především střídání průběžného vedení. O tom kdo zvítězí se nečekaně rozhodovalo až v tie-breaku. Jinak třetí set zopakovali Mimoni už podruhé výbuch 11:25. Volejbalisté AGU opět v pozměněné sestavě s M. Kabátkem (Batelov) a J. Karasovou (Polná) nečekaně kousali a ukázali, že v derby utkání není favoritů. Nakonec se šťastně radovali dosti nervózní Mimoni a urvali bod navíc.

BLUMY vs. ROŠŤÁCI
Dosavadní lídr tabulky potěšen z klopýtnutí Mimoňů vstoupil do utkání se značnou sebedůvěrou. Zápas však byl vcelku vyrovnaný, podíváme-li se na skóre jednotlivých setů, ale Rošťáci v již plné sestavě zdárně sekundovali a prohra 0:3 je pro ně dosti krutá.

VT AGU vs. 4. PRALESNÍ
Jak je volejbal krásný a nevyzpytatelný ukázal třetí zápas 2. kola. V něm nahecovaní domácí VT AGU prolomili prokletí proti svému strašáku 4. pralesní a po prvním nešťastném setu ovládli tři zbývající hry a nečekaně si připsali 3 body do tabulky. Nově složená šestka AGU se stmelila a úkázala, že s domácím celkem se musí stále počítat.

MIMONI vs. ROŠŤÁCI
A jako by ten den nebylo překvapení málo. Mimoni dovršili ne zrovna zdařilý den, když se museli sklonit před šťavnatým výkonem kompaktních Rošťáků. Rošťáci se tak odlepili od spodku tabulky a už ztrácejí jen bod na Mimoně, který je dělí od 2. místa.

BLUMY vs. 4. PRALESNÍ
Blumy se zřejmě rozhodly sobotní večer volejbalově neprodlužovat a divákům umožnit dřívější odchod na sobotní pivko, protože nedali svému sokovi z Třeště moc šancí a dokráčely si vcelku suveréně k dalším třem bodům a jasné dominanci na špici tabulky. Naopak 4. pralesní po dobrém vstupu do soutěže nyní spadla až do suterénu tabulky LPL.

Kompletní výsledky naleznete v rubrice VÝSLEDKY ZÁPASŮ, TABULKA a SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍHO HRÁČE.
volejbal.png
V sobotu 24.11. se odehraje druhé kolo LPL a na pořadu jsou následující zápasy:

MIMONI vs. VT AGU
Volejbalové menu přichystalo na úvod druhého kola derby utkání dvou louckých týmů. A jistě to bude boj a zajímavá podívaná. VT AGU se na Winter cupu podařilo Mimoně skolit, ale v pralesní lize se daří spíše Mimoňům. AGUáni nastoupí zřejmě opět bez Yaris a Máry. Uvidíme kdo je nahradí. Zraněný je rovněž Petr B. Mimoni jsou naopak v plné síle a určitě budou patřičně nažhaveni. Tipér favorizuje Mimoně. Tip na výsledek 1:3.

BLUMY vs. ROŠŤÁCI
Podaří se Rošťákům přijet již s uzdravenými marody a postavit konkurenceschopnou šestku? Uvidíme v sobotu avšak Blumy budou jistě připravené opět loupit body, které potřebují pro upevnění prvenství v tabulce. Tipér favorizuje Blumy. Tip na výsledek 3:1.

VT AGU vs. 4. PRALESNÍ
Třetí utkání bude jistě vyrovnané a očekává se bitva na více setů. 4. Pralesní umí domácí potrápit o čemž vypovídá loňská sezona. AGUáni, však budou chtít vylepšit start do letošního ročníku LPL. Tipér favorizuje mírně 4. Pralesní. Tip na výsledek 2:3.

MIMONI vs. ROŠŤÁCI
Rošťáci budou chtít Mimoně jistě minimálně potrápit. Jenže Mimoni umí dokonale využít specifického domácího prostředí, takže se dá říci, že Mimoni mají domácí palubovku jako opevněnou tvrz. Tipér favorizuje mírně Mimoně. Tip na výsledek 3:2.

BLUMY vs. 4. PRALESNÍ
Sobotní kolo uzavře souboj Blum a třešťských volejbalistů. Blumy jistě budou diktovat hru a bude to o tom, zda budou hrát v herní pohodě, pak bude jistě pro 4. pralesní těžké zhltnout zrající Blumy. Tipér favorizuje Blumy. Tip na výsledek 3:0.
45854260_183006295973766_9044849075496681472_n.jpg
Už se to valí ... a LPL do tabulky načetla první body. Včera se pod novým osvětlením rozehrála další sezona stále oblíbené amatérské volejbalové soutěže LPL v Lukách nad Jihlavou a my se nyní krátce vrátíme k zajímavým duelům.

BLUMY vs. MIMONI
Do šlágru kola vstoupily oba celky s mírnou nervozitou. A lépe začali loňští vítězové Mimoni, kteří však nedokázali úvodní dobře rozjetý set dotáhnout do vítězného konce. Blumy se tak dostaly na koně a ovládly jednoznačně druhou hru. Třetí set byl nervy drásající a dramatická koncovka přála bojujícím Mimoňům. Ti se následně nečekaně zmátořili a svou hrou dominovali na saku ve čtvrté sadě. Duel tak šel do zkrácené hry, kde to byla opět bitva jako řemen. Jeden však nakonec musel zvítězit a tím šťastnějším byly Blumy.

ROŠŤÁCI vs. 4.PRALESNÍ
Druhé utkání ovlivnila rozsáhlá marodka jihlavských Rošťáků, kteří přicestovali jen ve čtyřech a museli využít střídavých startů od ostatních týmů. Toho využilo družstvo z Třeště, které vcelku bez komplikací dokráčelo k prvnímu vítězství za tři body v nejkratší možné době a to během tří setů.

VT AGU vs. BLUMY
To i domácí volejbalisté AGU měli problém složit šestici a tak museli přizvat na hostování domluvené posily Jana Findejse(To stačí) a Hanku Motáčkovou(Srdcaři), kteří nahradili zraněné Máru a Yaris. Blumy posílení o hvězdu v podobě Martina Pospíchala předváděli kvalitní a především úderný volejbal. Domácí sice bojovali, ale kvalita byla znát na straně soupeře. Až třetí set přinesl větší napětí. Blumy však zdramatizování nepřipustily a díky třem bodům se vyhouply do čela tabulky po 1. kole.

4. PRALESNÍ vs. MIMONI
Čtvrté utkání svedlo proti sobě dva vítězné týmy z předchozích mačů. 4. pralesní s novým herním pojetím zkoušela získat body proti favoritovi. Mimoni však patří mezi top týmy soutěže a svým výborným polem a útokem volejbalisty z Třeště přehráli v obou prvních sadách a až třetí set přinesl v hledišti vzrušení. Mimoni však nakonec těsně o dva míče zvítězili a díky třem bodům drží prozatím druhou příčku v tabulce.

VT AGU vs. ROŠŤÁCI
Poslední sobotní duel přispěl k tomu, že se končilo rekordně až po 20 hodině, aby ne, když se nakonec hrálo 5 setů. Slepená sestava Aguánů se snad po prvním zápase sehrála a začala produkovat lepší volejbal než proti Blumám. Vypadalo to, že domácí AGU získá v rychlém čase tři body, ale nakonec byl napsán scénař posledního utkání 1. kola trochu jinak. Rošťáci taktéž v improvizační šestici s Mimoni zabrali a rázem to bylo 2:2 na sety a šlo se do tie-breaku. V něm Rošťáci využili vítězné vlny a urvali 5. set 15:13. Což jim ve finále pomohlo nemít po prvním kole černého Petra. Ten zůstal v rukou VT AGU.

Kompletní výsledky naleznete v rubrice VÝSLEDKY ZÁPASŮ, TABULKA a SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍHO HRÁČE.
Drawings_VolleyBall.JPG
Listí ze stromů pomalu spadlo a tak amatérští volejbalisté válející LPL, vědí, že je tu začátek nové sezony. V pořadí již 6. ročník pokračuje v loňském osvědčeném hernímu systému a tak se v sobotu 10.11. v loucké sokolovně odehraje 5 utkání. Kdo proti komu nastoupí?

BLUMY vs. MIMONI
Na úvod zápas jako řemen. Poslední mistr Mimoni vyzvou své rivaly Blumy, které mají na kontě 4 mistrovské tituly. A dá se očekávat vyrovnaný a parádní volejbal. Tipér mírně favorizuje Blumy. Tip na výsledek 3:1.

ROŠŤÁCI vs. 4.PRALESNÍ
Minulý ročník volejbalisté z Třeště kousali a okupovali třetí příčku až ke konci smolně spadli na dno tabulky. Nicméně bude záležet v jakých sestavách oba celky přicestují. Kádry obou mužstev nedostáli větším změnám a jistě to bude další dlouhý mač. Tipér favorizuje Rošťáky. Tip na výsledek 3:2.

VT AGU vs. BLUMY
První utkání domácích bude velmi těžké, a aby ne, když proti jejich oslabené sestavě pozn. (Mára zlomený malíček, Jaris operované koleno) nastoupí samotné Blumy i s Martinem Pospíchalem. Tipér favorizuje jednoznačně Blumy. Tip na výsledek 0:3.

4. PRALESNÍ vs. MIMONI
Můžou hráči Pralesní překvapit? Tak odpověď na tuto otázku budeme znát po utkání. Nicméně Mimoni asi budou vzhledem ke své údernosti na síti favorizováni. Tipér věří Mimoňům. Tip na výsledek 1:3.

VT AGU vs. ROŠŤÁCI
Poslední dílek mozaiky úvodního kola obstarají opět domácí AGUáni a Rošťáci z Jihlavy. Bude to zřejmě tradičně vyrovnané utkání obou soků. Většinou se daří proti Louckým více Rošťákům a tak uvidíme, zda se toto pravidlo potvrdí či nikoliv. Tipér favorizuje Rošťáky. Tip na výsledek 2:3.
rozpis utkání 2018-19.jpg
Začátek v pořadí již šesté sezony LPL se nezadržitelně blíží a první soutěžní kolo je naplánované na 10.11.2018 tradičně v sokolovně v Lukách nad Jihlavou jako celá soutěž. Ač byla projevena snaha o rozšíření ligy o několik dalších týmů, nepovedlo se najít více družstev, která by přispěla k zatraktivnění soutěže a tak nadcházející ročník bude ve stejném modelu jako loni a zúčastní se jej i stejné volejbalové týmy.
MIMONI

MIMONI

mistr 2017/2018
Jak napovídá trefně titulek 5. sezona LPL je minulostí. Vítěznou dynastii Blum střídají MIMONI, kteří po vítězství nad svým rivalem VT AGU a 4. pralesní stvrdili svůj letošní triumvirát.

Výsledky a aktualizace rubrik přineseme v nejbližší době (pozn. redakce se omlouvá neboť je v euforii po vítězství Dukly nad Kladnem a řeší organizaci Velikonoční zábavy).

4. PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI 2:3
VT AGU vs. MIMONI 0:3
4. PRALESNÍ vs. MIMONI 0:3
Volejbal-300x238.jpg
Již tuto sobotu 24.3. se odehraje poslední kolo letošního soutěžního ročníku. Bohužel v něm nemohou nastoupit jihlavské Blumy a tak se budou hrát jen tři zbývající utkání. Nicméně i v nich bude náboj a diváci se mohou těšit na dramatické vyvrcholení 5. ročníku LPL.

4. PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI
Třetí tým 4.pralesní vyzve v boji o 3. místo na záda jim dýchající Rošťáky. Oba soupeře dělí od sebe pouhé dva body. Předešlé duely byly vyrovnané a nic jiného nečekáme ani nyní. Rozhodovat bude asi aktuální forma. Tipér mírně favorizuje Rošťáky. Tip na výsledek 2:3.

VT AGU vs. MIMONI
Domácí derby tentokrát asi nebude mít takovou jiskru, jelikož Mimoni nebudou v optimální sestavě a navíc budou mít hráče zapůjčené na střídavý start.To nahrává mírně do karet AGUánům, kterým jde ještě o umístění na 3.-5. místě. Navíc Mimoni jsou po dvou kontumacích Blum již jasným vítězem letošního ročníku. Mimoni však jistě zápas neodchodí a budou chtít zakončit letošní spanilou jízdu vítězstvím. Tipér favorizuje Mimoně. Tip na výsledek 2:3.

4.PRALESNÍ vs. MIMONI
Poslední utkání letošního ročníku. V něm půjde o výsledek, body a konečné umístění především 4. pralesní. Mimoni budou však chtít ještě upevnit své vítězství a oslavit titul vítězně. Kdo vyhraje zajímavé utkání? Tipér favorizuje 4.pralesní. Tip na výsledek 2:3.
jumpserve_clip.jpg
Vzhledem k tomu, že Blumy mají problém postavit tým (Bednářovi jsou pryč, Kury je zraněný, Vlasta nemocný, atd.). Rozhodly se do utkání nenastoupit a dobrovolně oznámily, že obě utkání skrečují a souhlasí s kontumací. Rošťáci a VT AGU obdrží 3 body. Bohužel nemáme volný termín a následují turnaje Winter cup a Ježek cup.

V sobotu 24.3. se poslední kolo LPL odehraje ve zredukovaném programu následovně:

1. utkání 4.PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI příjezd v 12:45, start utkání 13:00
2. utkání VT AGU vs. MIMONI příjezd v 14:00, start utkání dle skončení předešlého utkání
3. utkání 4. PRALESNÍ vs. MIMONI start utkání dle skončení předešlého utkání
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one