Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 5. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
MIMONI

MIMONI

mistr 2017/2018
Jak napovídá trefně titulek 5. sezona LPL je minulostí. Vítěznou dynastii Blum střídají MIMONI, kteří po vítězství nad svým rivalem VT AGU a 4. pralesní stvrdili svůj letošní triumvirát.

Výsledky a aktualizace rubrik přineseme v nejbližší době (pozn. redakce se omlouvá neboť je v euforii po vítězství Dukly nad Kladnem a řeší organizaci Velikonoční zábavy).

4. PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI 2:3
VT AGU vs. MIMONI 0:3
4. PRALESNÍ vs. MIMONI 0:3
Volejbal-300x238.jpg
Již tuto sobotu 24.3. se odehraje poslední kolo letošního soutěžního ročníku. Bohužel v něm nemohou nastoupit jihlavské Blumy a tak se budou hrát jen tři zbývající utkání. Nicméně i v nich bude náboj a diváci se mohou těšit na dramatické vyvrcholení 5. ročníku LPL.

4. PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI
Třetí tým 4.pralesní vyzve v boji o 3. místo na záda jim dýchající Rošťáky. Oba soupeře dělí od sebe pouhé dva body. Předešlé duely byly vyrovnané a nic jiného nečekáme ani nyní. Rozhodovat bude asi aktuální forma. Tipér mírně favorizuje Rošťáky. Tip na výsledek 2:3.

VT AGU vs. MIMONI
Domácí derby tentokrát asi nebude mít takovou jiskru, jelikož Mimoni nebudou v optimální sestavě a navíc budou mít hráče zapůjčené na střídavý start.To nahrává mírně do karet AGUánům, kterým jde ještě o umístění na 3.-5. místě. Navíc Mimoni jsou po dvou kontumacích Blum již jasným vítězem letošního ročníku. Mimoni však jistě zápas neodchodí a budou chtít zakončit letošní spanilou jízdu vítězstvím. Tipér favorizuje Mimoně. Tip na výsledek 2:3.

4.PRALESNÍ vs. MIMONI
Poslední utkání letošního ročníku. V něm půjde o výsledek, body a konečné umístění především 4. pralesní. Mimoni budou však chtít ještě upevnit své vítězství a oslavit titul vítězně. Kdo vyhraje zajímavé utkání? Tipér favorizuje 4.pralesní. Tip na výsledek 2:3.
jumpserve_clip.jpg
Vzhledem k tomu, že Blumy mají problém postavit tým (Bednářovi jsou pryč, Kury je zraněný, Vlasta nemocný, atd.). Rozhodly se do utkání nenastoupit a dobrovolně oznámily, že obě utkání skrečují a souhlasí s kontumací. Rošťáci a VT AGU obdrží 3 body. Bohužel nemáme volný termín a následují turnaje Winter cup a Ježek cup.

V sobotu 24.3. se poslední kolo LPL odehraje ve zredukovaném programu následovně:

1. utkání 4.PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI příjezd v 12:45, start utkání 13:00
2. utkání VT AGU vs. MIMONI příjezd v 14:00, start utkání dle skončení předešlého utkání
3. utkání 4. PRALESNÍ vs. MIMONI start utkání dle skončení předešlého utkání
volleyball (1).jpg
Máme za sebou předposledení kolo LPL, které nabídlo velmi zajímavé výsledky. Nicméně týmy se na svých pozicích v tabulce nikam neposunuly. Jedině Mimoni odskočili po vítězství nad sokem Blumami a jejich náskok na čele vzrostl již na 3 body. Nyní se však tradičně vrátíme letem světem k jednotlivým sobotním mačům.


VT AGU vs. 4. PRALESNÍ
Hned první duel nabídl zajímavou podívanou. Jako by výpomoc Michala Kabátka (Batelov) vlila domácím červenočerným novou krev do žil. Volejbalisté VT AGU zapomněli na nezdary minulých utkání a krom jednoho klopýtnutí ve třetím setu ovládli třetí vzájemný duel se 4. pralesní.

MIMONI vs. BLUMY
Zřejmě nejen utkání kola i celého 5. ročníku soutěže. Bohužel Blumy bez svých opor Radka Kourka(zraněný) a Simony Hurdové avšak s Martinem Pospíchalem změřily potřetí síly s rivalem Mimoni. První set byl nesmírně vyrovnaný, ale šťastnější byli Mimoni. Druhý set zvítězili Mimoni už o pět míčů a třetí sada byla již jasně v režii nadšeně hrajících žluťásků Mimoňů. Ti tak upevnili pozici v čele tabulky.

ROŠŤÁCI vs. VT AGU
Souboj ze dna tabulky nebyl vůbec nudný ani nezajímavý. Naopak diváci byli svědky vyrovnaného souboje, které nakonec v celkovém skóre zvítězili jihlavští Rošťáci o jeden míč. Oba soupeři se střídali v dílčích vítězstvích a tak zápas dokráčel až do tie-breaku. Ten nakonec urvali Rošťáci 15:12.

BLUMY vs. 4. PRALESNÍ
V předposledním utkání dne se střetli poražení ze svých prvních utkání. Volejbalisté 4. pralesní se rvali o každý míč a byli Blumám nečekaně tvrdým oříškem. Blumy se však z předešlého neúspěchu brzo oklepaly a ač nebyl průběh hry jednoznačný, Blumy nakonec zvítězily ve třech setech.

ROŠŤÁCI vs. MIMONI
Dramatické utkání, které přineslo nepěkné zranění kapitána Mimoňů Roberta Koumara. Nicméně v úvodním setu nic nenasvědčovalo tomu, že by šlo o pětisetovou bitvu. Mimoni zvítězili v první sadě avšak Rošťáci byli v sobotu při chuti a po dvou následujících setech vývoj skóre otočili. Po zranění kapitána Mimoňů naskočil do utkání Marek Mašát (VT AGU), který měl těžkou roli nahradit lídra Mimoňů. Loucký tým se však vzepjal a bojoval za svého zraněného lídra. Nejprve Mimoni brali čtvrtý set a nakonec dominovali i díky sérii několika úspěšných servisů náhradníka z řad VT AGU.

Kompletní výsledky naleznete v rubrice VÝSLEDKY ZÁPASŮ.
g0101469.GIF
Přátelé odbíjené již nadcházející sobotu se odehraje v loucké sokolovně předposlední kolo LPL, které již může napovědět, jak se umístí týmy pro letošní ročník. Na jaká utkání se můžete těšit?

VT AGU vs. 4.PRALESNÍ
První duel nabídne reparát domácím volejbalistům AGU, kteří budou jistě prahnout alespoň jedenkrát porazit kolegy z Třeště. Nicméně sestava louckých se bude muset lepit a navíc týmu se nedaří a z posledních utkání si připsali červenočerní jen bod. To naopak 4. pralesní si bude chtít upevnit třetí místo v tabulce. Tipér favorizuje 4. pralesní. Tip na výsledek 1:3.

MIMONI vs. BLUMY
Jistě diváky velmi očekávaný duel. Vrátí Blumy Mimoňům porážku z posledního kola? Nebo Mimoni odskočí na čele tabulky? O tom rozhodne třetí vzájemný duel sezony. Tipér favorizuje Blumy. Tip na výsledek 3:2.

ROŠŤÁCI vs. VT AGU
Souboj prozatím posledních celků tabulky. Kdo bude ve vzájemné sérii úspěšnější? O tom rozhodne právě toto utkání 5. kola. Oba soupeři jedenkrát zvítězili. Souboj bude navíc okořeněný tím, že poražený zřejmě klesne na dno ligové tabulky. Tipér favorizuje Rošťáky. tip na výsledek 3:1.

BLUMY vs. 4.PRALESNÍ
Dotáhnou se volejbalisté 4. pralesní na svého soupeře? Budou to mít zřejmě těžké, protože Blumy nejsou spokojené s druhým místem a jistě chtějí opět do čela. ´Tipé favorizuje Blumy. Tip na výsledek 3:0.

ROŠŤÁCI vs. MIMONI
Souboj lídra s posledním. Jenže kolikrát už se tyto papírové předpoklady nakonec minuly skutečností. Mimoni jsou opravdu dobře připraveni a v dobré formě a tak budou muset Rošťáci předvést výkon na maximum. Tipér favorizuje Mimoně. Tip na výsledek 1:3.
15356060_1851627071785742_438668044_n.jpg
4. kolo LPL odstartovalo druhou část letošního ročníku. Opět nebyla nouze o kvalitní utkání, která překvapivě končila v krátkých časech a seč je letošní liga nesmírně vyrovnaná, vítězné týmy byly tentokrát maximálně efektivní. Týmem kola se stalo družstvo Mimoňů, které porazilo dosavadního lídra Blumy a poskočilo na první místo tabulky. Dařilo se však nečekaně i poslednímu celku 4. pralesní, který se jen o poměr setů nestal týmem kola. Pojďme se nyní vrátit reporty k jednotlivým sobotním duelům.

VT AGU vs. 4. PRALESNÍ
V prvním měření sil dne chtěli domácí AGUáni vrátit porážku volejbalistům z Třeště, ale nezačali vůbec přesvědčivě. Naopak 4. pralesní posílena o nahrávačku Helču a se silnou sestavou diktovala tempo hry. Domácí se za nepříznivého stavu semkli a snížili po třetí sadě na 1:2, ale to bylo z jejich bodového konta vše. 4. pralesní podruhé porazila VT AGU a přeskočila soka v tabulce.

MIMONI vs. BLUMY
Kdo čekal pětisetovou nervy drásající bitvu byl vyveden z omylu. Mimoni totiž jedou na vlně vítězství a pohody a to se jim podařilo využít i proti legendárním Blumám. Ty posílené o Ivču Bednářovou (ex- VT AGU) sice nepředváděly špatný volejbal, ale ten den zářili loučtí Mimoni. Ti si takřka smlsli na svém rivalovi v nejrychlejší možné hře na tři sety.

4. PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI
Třeští volejbalisté posílení tří bodovou výhrou z prvního mače vlítli na Rošťáky v euforii. Rošťáci museli využít mladou nahrávačku Báru, ale ani ta jim nepřinesla body. Kromě Mimoňů totiž v sobotu kralovali na saku i volejbalisté 4. pralesní. Ti si odnesli z utkání znovu tři body a to po třech odehraných setech.

VT AGU vs. BLUMY
Souboj dvou zhrzených po prvních utkáních. Domácí šli do utkání s tím, že můžou překvapit a bez bázně a hany. A jistě předváděli daleko lepší hru než proti 4. pralesní. Blumy udolaly první set až v dramatické koncovce. Druhou sadu ovládli volejbalisté VT AGU. A diváci se těšili, že by mohli být svědky dalšího nečekaného výsledku. Jenže Blumy mají zkušenosti a kvalitní kádr, který se dokázal oklepat a svou trpělivou hrou dokráčet k povinnému vítězství.

MIMONI vs. ROŠŤÁCI
Poslední utkání dne byla jednoznačná záležitost pro "hvězdy" dne Mimoně. Ti takřka v prvním setu nedali Rošťákům šanci (25:9) a rovněž další dva sety ovládli s velkým přehledem a ještě teď zní sokolovnou ozvěna pokřiku ..."ááá páčka".

Podrobné výsledky a tabulky naleznete v jednotlivých rubrikách menu stránek.
volejbal.jpg
Letošní ročník LPL nabral obrátky a již se přehoupl do druhé poloviny. V sobotu 10.2. bude v Lukách kromě vepřových hodů k vidění i 4. kolo LPL. Co nám nabídne masopustní volejbalové menu tentokrát?

VT AGU vs. 4. PRALESNÍ
Domácí volejbalisté mají z minulého kola co napravovat a potřebuji body do tabulky jako sůl. To samé však platí i 4. pralesní. Pokud se podíváme na první duel těchto soků, tak překvapivě zvítězilo družstvo 4. pralesní. Podaří se v odvetě hráčům AGU vrátit třešťským volejbalistům prohru? Kdo se odrazí v tabulce a přiblíží se dvou prozatímním lídrům? Tipér mírně favorizuje 4. pralesní a tipuje výsledek 2:3.

MIMONI vs. BLUMY
Diváky očekávané utkání kola. Vrátí Blumy Mimoňům porážku z Vánočního turnaje v Třešti? Odskočí Blumy na čele tabulky o další body anebo je Mimoni doženou. V prvním vzájemném duelu zvítězily Blumy a tipér tentokrát sází na vítězství Mimoňů. Tip na výsledek 2:3.

4. PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI
Třetí chod dne nabízí souboj sousedů v tabulce a to na jejím chvostu. Divák se může těšit na urputné bojovné utkání, kde bude jistě dominovat kvalitní hra v poli. V prvním souboji se radovali až v tie-breaku Rošťáci. Tipér mírně favorizuje opět Rošťáky. Tip na výsledek 2:3.

VT AGU vs. BLUMY
Který zápas by v rámci letošního ročníku nebyl vyrovnaný? Těžko by se hledal. Liga je vyrovnaná a překvapit může každý třeba i AGUáni proti Blumám. V prvním vzájemném střetnutí na vysoké síti jsme byli svědky tie-breaku, který nakonec urvaly Blumy. Jak to dopadne v odvetě? Tipér věří Blumám a tip na výsledek 1:3.

MIMONI vs. ROŠŤÁCI
Poslední zápas volejbalových hodů může příjemně překvapit. Rošťáci posílili kádr a ještě mohou pěkně kousat. Mimoni jsou zatím štikou soutěže, ale i tento tým může zaváhat. Tipér mírně favorizuje Mimoně a tip na výsledek 3:1.
27072406_10212215766603274_7517003827734437428_n.jpg
Polovinu 5. ročníku LPL je za námi a my se za v pořadí 3. kolem krátce ohlédneme. Týmem kola se stal lídr tabulky Blumy. Hráčem kola pak nováček v dresu Rošťáků z Jihlavy a to mladý volejbalista Jáchym Chovanec, který svou premiérou v lize příjemně překvapil hodnotící kapitány a rozhodčí.

MIMONI vs. VT AGU
Derby jak má být...plné boje, emocí a vyrovnaný duel, který vyvrcholil až v tie-breaku. První set ovládli Mimoni i s novou posilou. Druhý set ve finiši uzmuli volejbalisté AGU. Třetí set jednoznačně zvítězili Mimoni avšak čtvrtou sadu dominoval celek VT AGU a vynutil si pátou zkrácenou sadu. i ta se nesla ve vyrovnaném pojetí avšak šťastnějšími nakonec byli Mimoni.

BLUMY vs. ROŠŤÁCI
Zajímavé utkání týmů z opačných pólů tabulky. Duel se vyvíjel herně nezvykle vyrovnaně, aby ne, když Rošťáci přivezli posílenou sestavu. Blumy však všechny přihlížející jako již po několikáté přesvědčily o kvalitách a drtivým finišem i přes výpadek v třetí sadě ukořistily všechny tři body.

4. PRALESNÍ vs. MIMONI
Utkání třetího s druhým zůstalo za očekáváním. Mimoni si od počátku hlídali vývoj skóre v jednotlivých setech a nedovolili svému soku získat ani set natož bod, který by je přiblížil k druhé příčce tabulky.

ROŠŤÁCI vs. VT AGU
Mírně favorizovaní domácí chtěli za každou cenu zvítězit a stáhnout bodovou ztrátu na první dva rivaly. Jenže sobota červenočerným nepřála a seč domácí celek dřel a bojoval, tak za krásu se body nedávají. Rošťáci naopak měli výborné pole a především Petr Šimek a Jáchym Chovanec pod taktovkou kvalitních nahrávaček diktovali hru na saku, kde AGUáni nebyli tolik nebezpeční a důrazní. Sice se podařilo louckým třetí set vyhrát a utkání ještě zdramatizovat, Rošťáci však ve čtvrté sadě rázně řekli konec.

4. PRALESNÍ vs. BLUMY
Celkové skóre 0:3 vůbec neodpovídá vývoji utkání. Ač to není patrné, tak poslední diváci, kteří ještě louckou tělocvičnu přezdívanou králíkárnu neopustili, mohli vidět, jak třeští bojovali a po nevydařeném prvním výbuchu 9:25 v dalších setech vedli avšak nedokázali dotáhnout nadějně se vyvíjející skóre v druhém resp. třetím setu. Blumy tak upevnily po 3. kole své vedení a staly se týmem kola.

Podrobnosti o jednotlivých zápasech naleznete v rubrice VÝSLEDKY ZÁPASŮ.
Volejbal.jpg
Po delší odmlce pokračuje třetí kolo LPL a týmy se sejdou poprvé v novém roce. Vzhledem k tomu, že řád LPL umožňuje aktualizovat soupisky jednotlivých týmů, budou mít fanoušci v ochozech možnost vidět nové tváře v jednotlivých týmech. Především první dva celky nechtějí ponechat nic náhodě a notně posílily především v mužské části sestav. Pojďme si však rozebrat plánovaná utkání třetího kola, které proběhne v sobotu 27.1..

MIMONI vs VT AGU
Hned první duel na vysoké síti svede do souboje v derby utkání dva velké rivaly. V soutěži si zatím počínají lépe žlutí MImoni avšak na Vánočním turnaji na sklonku roku na AGUány nestačili a tak uvidíme jistě velmi napínavý duel. Tipér favorizuje Mimoně a tip na výsledek je 3:1.

BLUMY vs. ROŠŤÁCI
Souboj týmů z opačných pólů tabulky. Posílení Blumy asi budou diktovat hru a budou chtít pojistit tři body do tabulky. Rošťáci však mohou kousat a pokud dovezou i posily z partnerského týmu SAKO, může to být nečekaný vývoj utkání. Uvidíme. Tipér favorizuje BLUMY a tip na výsledek 3:1.

4. PRALESNÍ vs. MIMONI
Třetí utkání v pořadí hostí třešťské volejbalisty a Mimoně z Luk. Oba soupeři spolu sousedí v tabulce, ale pokud chce 4. pralesní snížit ztrátu na 2. místo v tabulce bude muset jakýmkoliv způsobem zvítězit. Tipér favorizuje Mimoně a tipuje výsledek 2:3.

ROŠŤÁCI vs. VT AGU
V prvním vzájemné měření sil letošní sezony vyhráli volejbalisté AGU. Nicméně Rošťáci jistě nejsou spokojeni s postavením v tabulce za uplynulý rok a budou jistě hrozit svými vysokými smečaři a výbornou hrou v poli. Tipér favorizuje VT AGU a tipuje výsledek 2:3.

4. PRALESNÍ vs. BLUMY
Poslední zápas dne divákům představí bojovné volejbalisty z 4. pralesní a lídry Blumy z Jihlavy. Podaří se překvapit třešťským svou zarputilou hrou silné Blumy? Tipér favorizuje Blumy a tipuje výsledek 0:3.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one