Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
45854260_183006295973766_9044849075496681472_n.jpg
Už se to valí ... a LPL do tabulky načetla první body. Včera se pod novým osvětlením rozehrála další sezona stále oblíbené amatérské volejbalové soutěže LPL v Lukách nad Jihlavou a my se nyní krátce vrátíme k zajímavým duelům.

BLUMY vs. MIMONI
Do šlágru kola vstoupily oba celky s mírnou nervozitou. A lépe začali loňští vítězové Mimoni, kteří však nedokázali úvodní dobře rozjetý set dotáhnout do vítězného konce. Blumy se tak dostaly na koně a ovládly jednoznačně druhou hru. Třetí set byl nervy drásající a dramatická koncovka přála bojujícím Mimoňům. Ti se následně nečekaně zmátořili a svou hrou dominovali na saku ve čtvrté sadě. Duel tak šel do zkrácené hry, kde to byla opět bitva jako řemen. Jeden však nakonec musel zvítězit a tím šťastnějším byly Blumy.

ROŠŤÁCI vs. 4.PRALESNÍ
Druhé utkání ovlivnila rozsáhlá marodka jihlavských Rošťáků, kteří přicestovali jen ve čtyřech a museli využít střídavých startů od ostatních týmů. Toho využilo družstvo z Třeště, které vcelku bez komplikací dokráčelo k prvnímu vítězství za tři body v nejkratší možné době a to během tří setů.

VT AGU vs. BLUMY
To i domácí volejbalisté AGU měli problém složit šestici a tak museli přizvat na hostování domluvené posily Jana Findejse(To stačí) a Hanku Motáčkovou(Srdcaři), kteří nahradili zraněné Máru a Yaris. Blumy posílení o hvězdu v podobě Martina Pospíchala předváděli kvalitní a především úderný volejbal. Domácí sice bojovali, ale kvalita byla znát na straně soupeře. Až třetí set přinesl větší napětí. Blumy však zdramatizování nepřipustily a díky třem bodům se vyhouply do čela tabulky po 1. kole.

4. PRALESNÍ vs. MIMONI
Čtvrté utkání svedlo proti sobě dva vítězné týmy z předchozích mačů. 4. pralesní s novým herním pojetím zkoušela získat body proti favoritovi. Mimoni však patří mezi top týmy soutěže a svým výborným polem a útokem volejbalisty z Třeště přehráli v obou prvních sadách a až třetí set přinesl v hledišti vzrušení. Mimoni však nakonec těsně o dva míče zvítězili a díky třem bodům drží prozatím druhou příčku v tabulce.

VT AGU vs. ROŠŤÁCI
Poslední sobotní duel přispěl k tomu, že se končilo rekordně až po 20 hodině, aby ne, když se nakonec hrálo 5 setů. Slepená sestava Aguánů se snad po prvním zápase sehrála a začala produkovat lepší volejbal než proti Blumám. Vypadalo to, že domácí AGU získá v rychlém čase tři body, ale nakonec byl napsán scénař posledního utkání 1. kola trochu jinak. Rošťáci taktéž v improvizační šestici s Mimoni zabrali a rázem to bylo 2:2 na sety a šlo se do tie-breaku. V něm Rošťáci využili vítězné vlny a urvali 5. set 15:13. Což jim ve finále pomohlo nemít po prvním kole černého Petra. Ten zůstal v rukou VT AGU.

Kompletní výsledky naleznete v rubrice VÝSLEDKY ZÁPASŮ, TABULKA a SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍHO HRÁČE.
Drawings_VolleyBall.JPG
Listí ze stromů pomalu spadlo a tak amatérští volejbalisté válející LPL, vědí, že je tu začátek nové sezony. V pořadí již 6. ročník pokračuje v loňském osvědčeném hernímu systému a tak se v sobotu 10.11. v loucké sokolovně odehraje 5 utkání. Kdo proti komu nastoupí?

BLUMY vs. MIMONI
Na úvod zápas jako řemen. Poslední mistr Mimoni vyzvou své rivaly Blumy, které mají na kontě 4 mistrovské tituly. A dá se očekávat vyrovnaný a parádní volejbal. Tipér mírně favorizuje Blumy. Tip na výsledek 3:1.

ROŠŤÁCI vs. 4.PRALESNÍ
Minulý ročník volejbalisté z Třeště kousali a okupovali třetí příčku až ke konci smolně spadli na dno tabulky. Nicméně bude záležet v jakých sestavách oba celky přicestují. Kádry obou mužstev nedostáli větším změnám a jistě to bude další dlouhý mač. Tipér favorizuje Rošťáky. Tip na výsledek 3:2.

VT AGU vs. BLUMY
První utkání domácích bude velmi těžké, a aby ne, když proti jejich oslabené sestavě pozn. (Mára zlomený malíček, Jaris operované koleno) nastoupí samotné Blumy i s Martinem Pospíchalem. Tipér favorizuje jednoznačně Blumy. Tip na výsledek 0:3.

4. PRALESNÍ vs. MIMONI
Můžou hráči Pralesní překvapit? Tak odpověď na tuto otázku budeme znát po utkání. Nicméně Mimoni asi budou vzhledem ke své údernosti na síti favorizováni. Tipér věří Mimoňům. Tip na výsledek 1:3.

VT AGU vs. ROŠŤÁCI
Poslední dílek mozaiky úvodního kola obstarají opět domácí AGUáni a Rošťáci z Jihlavy. Bude to zřejmě tradičně vyrovnané utkání obou soků. Většinou se daří proti Louckým více Rošťákům a tak uvidíme, zda se toto pravidlo potvrdí či nikoliv. Tipér favorizuje Rošťáky. Tip na výsledek 2:3.
rozpis utkání 2018-19.jpg
Začátek v pořadí již šesté sezony LPL se nezadržitelně blíží a první soutěžní kolo je naplánované na 10.11.2018 tradičně v sokolovně v Lukách nad Jihlavou jako celá soutěž. Ač byla projevena snaha o rozšíření ligy o několik dalších týmů, nepovedlo se najít více družstev, která by přispěla k zatraktivnění soutěže a tak nadcházející ročník bude ve stejném modelu jako loni a zúčastní se jej i stejné volejbalové týmy.
MIMONI

MIMONI

mistr 2017/2018
Jak napovídá trefně titulek 5. sezona LPL je minulostí. Vítěznou dynastii Blum střídají MIMONI, kteří po vítězství nad svým rivalem VT AGU a 4. pralesní stvrdili svůj letošní triumvirát.

Výsledky a aktualizace rubrik přineseme v nejbližší době (pozn. redakce se omlouvá neboť je v euforii po vítězství Dukly nad Kladnem a řeší organizaci Velikonoční zábavy).

4. PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI 2:3
VT AGU vs. MIMONI 0:3
4. PRALESNÍ vs. MIMONI 0:3
Volejbal-300x238.jpg
Již tuto sobotu 24.3. se odehraje poslední kolo letošního soutěžního ročníku. Bohužel v něm nemohou nastoupit jihlavské Blumy a tak se budou hrát jen tři zbývající utkání. Nicméně i v nich bude náboj a diváci se mohou těšit na dramatické vyvrcholení 5. ročníku LPL.

4. PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI
Třetí tým 4.pralesní vyzve v boji o 3. místo na záda jim dýchající Rošťáky. Oba soupeře dělí od sebe pouhé dva body. Předešlé duely byly vyrovnané a nic jiného nečekáme ani nyní. Rozhodovat bude asi aktuální forma. Tipér mírně favorizuje Rošťáky. Tip na výsledek 2:3.

VT AGU vs. MIMONI
Domácí derby tentokrát asi nebude mít takovou jiskru, jelikož Mimoni nebudou v optimální sestavě a navíc budou mít hráče zapůjčené na střídavý start.To nahrává mírně do karet AGUánům, kterým jde ještě o umístění na 3.-5. místě. Navíc Mimoni jsou po dvou kontumacích Blum již jasným vítězem letošního ročníku. Mimoni však jistě zápas neodchodí a budou chtít zakončit letošní spanilou jízdu vítězstvím. Tipér favorizuje Mimoně. Tip na výsledek 2:3.

4.PRALESNÍ vs. MIMONI
Poslední utkání letošního ročníku. V něm půjde o výsledek, body a konečné umístění především 4. pralesní. Mimoni budou však chtít ještě upevnit své vítězství a oslavit titul vítězně. Kdo vyhraje zajímavé utkání? Tipér favorizuje 4.pralesní. Tip na výsledek 2:3.
jumpserve_clip.jpg
Vzhledem k tomu, že Blumy mají problém postavit tým (Bednářovi jsou pryč, Kury je zraněný, Vlasta nemocný, atd.). Rozhodly se do utkání nenastoupit a dobrovolně oznámily, že obě utkání skrečují a souhlasí s kontumací. Rošťáci a VT AGU obdrží 3 body. Bohužel nemáme volný termín a následují turnaje Winter cup a Ježek cup.

V sobotu 24.3. se poslední kolo LPL odehraje ve zredukovaném programu následovně:

1. utkání 4.PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI příjezd v 12:45, start utkání 13:00
2. utkání VT AGU vs. MIMONI příjezd v 14:00, start utkání dle skončení předešlého utkání
3. utkání 4. PRALESNÍ vs. MIMONI start utkání dle skončení předešlého utkání
volleyball (1).jpg
Máme za sebou předposledení kolo LPL, které nabídlo velmi zajímavé výsledky. Nicméně týmy se na svých pozicích v tabulce nikam neposunuly. Jedině Mimoni odskočili po vítězství nad sokem Blumami a jejich náskok na čele vzrostl již na 3 body. Nyní se však tradičně vrátíme letem světem k jednotlivým sobotním mačům.


VT AGU vs. 4. PRALESNÍ
Hned první duel nabídl zajímavou podívanou. Jako by výpomoc Michala Kabátka (Batelov) vlila domácím červenočerným novou krev do žil. Volejbalisté VT AGU zapomněli na nezdary minulých utkání a krom jednoho klopýtnutí ve třetím setu ovládli třetí vzájemný duel se 4. pralesní.

MIMONI vs. BLUMY
Zřejmě nejen utkání kola i celého 5. ročníku soutěže. Bohužel Blumy bez svých opor Radka Kourka(zraněný) a Simony Hurdové avšak s Martinem Pospíchalem změřily potřetí síly s rivalem Mimoni. První set byl nesmírně vyrovnaný, ale šťastnější byli Mimoni. Druhý set zvítězili Mimoni už o pět míčů a třetí sada byla již jasně v režii nadšeně hrajících žluťásků Mimoňů. Ti tak upevnili pozici v čele tabulky.

ROŠŤÁCI vs. VT AGU
Souboj ze dna tabulky nebyl vůbec nudný ani nezajímavý. Naopak diváci byli svědky vyrovnaného souboje, které nakonec v celkovém skóre zvítězili jihlavští Rošťáci o jeden míč. Oba soupeři se střídali v dílčích vítězstvích a tak zápas dokráčel až do tie-breaku. Ten nakonec urvali Rošťáci 15:12.

BLUMY vs. 4. PRALESNÍ
V předposledním utkání dne se střetli poražení ze svých prvních utkání. Volejbalisté 4. pralesní se rvali o každý míč a byli Blumám nečekaně tvrdým oříškem. Blumy se však z předešlého neúspěchu brzo oklepaly a ač nebyl průběh hry jednoznačný, Blumy nakonec zvítězily ve třech setech.

ROŠŤÁCI vs. MIMONI
Dramatické utkání, které přineslo nepěkné zranění kapitána Mimoňů Roberta Koumara. Nicméně v úvodním setu nic nenasvědčovalo tomu, že by šlo o pětisetovou bitvu. Mimoni zvítězili v první sadě avšak Rošťáci byli v sobotu při chuti a po dvou následujících setech vývoj skóre otočili. Po zranění kapitána Mimoňů naskočil do utkání Marek Mašát (VT AGU), který měl těžkou roli nahradit lídra Mimoňů. Loucký tým se však vzepjal a bojoval za svého zraněného lídra. Nejprve Mimoni brali čtvrtý set a nakonec dominovali i díky sérii několika úspěšných servisů náhradníka z řad VT AGU.

Kompletní výsledky naleznete v rubrice VÝSLEDKY ZÁPASŮ.
g0101469.GIF
Přátelé odbíjené již nadcházející sobotu se odehraje v loucké sokolovně předposlední kolo LPL, které již může napovědět, jak se umístí týmy pro letošní ročník. Na jaká utkání se můžete těšit?

VT AGU vs. 4.PRALESNÍ
První duel nabídne reparát domácím volejbalistům AGU, kteří budou jistě prahnout alespoň jedenkrát porazit kolegy z Třeště. Nicméně sestava louckých se bude muset lepit a navíc týmu se nedaří a z posledních utkání si připsali červenočerní jen bod. To naopak 4. pralesní si bude chtít upevnit třetí místo v tabulce. Tipér favorizuje 4. pralesní. Tip na výsledek 1:3.

MIMONI vs. BLUMY
Jistě diváky velmi očekávaný duel. Vrátí Blumy Mimoňům porážku z posledního kola? Nebo Mimoni odskočí na čele tabulky? O tom rozhodne třetí vzájemný duel sezony. Tipér favorizuje Blumy. Tip na výsledek 3:2.

ROŠŤÁCI vs. VT AGU
Souboj prozatím posledních celků tabulky. Kdo bude ve vzájemné sérii úspěšnější? O tom rozhodne právě toto utkání 5. kola. Oba soupeři jedenkrát zvítězili. Souboj bude navíc okořeněný tím, že poražený zřejmě klesne na dno ligové tabulky. Tipér favorizuje Rošťáky. tip na výsledek 3:1.

BLUMY vs. 4.PRALESNÍ
Dotáhnou se volejbalisté 4. pralesní na svého soupeře? Budou to mít zřejmě těžké, protože Blumy nejsou spokojené s druhým místem a jistě chtějí opět do čela. ´Tipé favorizuje Blumy. Tip na výsledek 3:0.

ROŠŤÁCI vs. MIMONI
Souboj lídra s posledním. Jenže kolikrát už se tyto papírové předpoklady nakonec minuly skutečností. Mimoni jsou opravdu dobře připraveni a v dobré formě a tak budou muset Rošťáci předvést výkon na maximum. Tipér favorizuje Mimoně. Tip na výsledek 1:3.
15356060_1851627071785742_438668044_n.jpg
4. kolo LPL odstartovalo druhou část letošního ročníku. Opět nebyla nouze o kvalitní utkání, která překvapivě končila v krátkých časech a seč je letošní liga nesmírně vyrovnaná, vítězné týmy byly tentokrát maximálně efektivní. Týmem kola se stalo družstvo Mimoňů, které porazilo dosavadního lídra Blumy a poskočilo na první místo tabulky. Dařilo se však nečekaně i poslednímu celku 4. pralesní, který se jen o poměr setů nestal týmem kola. Pojďme se nyní vrátit reporty k jednotlivým sobotním duelům.

VT AGU vs. 4. PRALESNÍ
V prvním měření sil dne chtěli domácí AGUáni vrátit porážku volejbalistům z Třeště, ale nezačali vůbec přesvědčivě. Naopak 4. pralesní posílena o nahrávačku Helču a se silnou sestavou diktovala tempo hry. Domácí se za nepříznivého stavu semkli a snížili po třetí sadě na 1:2, ale to bylo z jejich bodového konta vše. 4. pralesní podruhé porazila VT AGU a přeskočila soka v tabulce.

MIMONI vs. BLUMY
Kdo čekal pětisetovou nervy drásající bitvu byl vyveden z omylu. Mimoni totiž jedou na vlně vítězství a pohody a to se jim podařilo využít i proti legendárním Blumám. Ty posílené o Ivču Bednářovou (ex- VT AGU) sice nepředváděly špatný volejbal, ale ten den zářili loučtí Mimoni. Ti si takřka smlsli na svém rivalovi v nejrychlejší možné hře na tři sety.

4. PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI
Třeští volejbalisté posílení tří bodovou výhrou z prvního mače vlítli na Rošťáky v euforii. Rošťáci museli využít mladou nahrávačku Báru, ale ani ta jim nepřinesla body. Kromě Mimoňů totiž v sobotu kralovali na saku i volejbalisté 4. pralesní. Ti si odnesli z utkání znovu tři body a to po třech odehraných setech.

VT AGU vs. BLUMY
Souboj dvou zhrzených po prvních utkáních. Domácí šli do utkání s tím, že můžou překvapit a bez bázně a hany. A jistě předváděli daleko lepší hru než proti 4. pralesní. Blumy udolaly první set až v dramatické koncovce. Druhou sadu ovládli volejbalisté VT AGU. A diváci se těšili, že by mohli být svědky dalšího nečekaného výsledku. Jenže Blumy mají zkušenosti a kvalitní kádr, který se dokázal oklepat a svou trpělivou hrou dokráčet k povinnému vítězství.

MIMONI vs. ROŠŤÁCI
Poslední utkání dne byla jednoznačná záležitost pro "hvězdy" dne Mimoně. Ti takřka v prvním setu nedali Rošťákům šanci (25:9) a rovněž další dva sety ovládli s velkým přehledem a ještě teď zní sokolovnou ozvěna pokřiku ..."ááá páčka".

Podrobné výsledky a tabulky naleznete v jednotlivých rubrikách menu stránek.
volejbal.jpg
Letošní ročník LPL nabral obrátky a již se přehoupl do druhé poloviny. V sobotu 10.2. bude v Lukách kromě vepřových hodů k vidění i 4. kolo LPL. Co nám nabídne masopustní volejbalové menu tentokrát?

VT AGU vs. 4. PRALESNÍ
Domácí volejbalisté mají z minulého kola co napravovat a potřebuji body do tabulky jako sůl. To samé však platí i 4. pralesní. Pokud se podíváme na první duel těchto soků, tak překvapivě zvítězilo družstvo 4. pralesní. Podaří se v odvetě hráčům AGU vrátit třešťským volejbalistům prohru? Kdo se odrazí v tabulce a přiblíží se dvou prozatímním lídrům? Tipér mírně favorizuje 4. pralesní a tipuje výsledek 2:3.

MIMONI vs. BLUMY
Diváky očekávané utkání kola. Vrátí Blumy Mimoňům porážku z Vánočního turnaje v Třešti? Odskočí Blumy na čele tabulky o další body anebo je Mimoni doženou. V prvním vzájemném duelu zvítězily Blumy a tipér tentokrát sází na vítězství Mimoňů. Tip na výsledek 2:3.

4. PRALESNÍ vs. ROŠŤÁCI
Třetí chod dne nabízí souboj sousedů v tabulce a to na jejím chvostu. Divák se může těšit na urputné bojovné utkání, kde bude jistě dominovat kvalitní hra v poli. V prvním souboji se radovali až v tie-breaku Rošťáci. Tipér mírně favorizuje opět Rošťáky. Tip na výsledek 2:3.

VT AGU vs. BLUMY
Který zápas by v rámci letošního ročníku nebyl vyrovnaný? Těžko by se hledal. Liga je vyrovnaná a překvapit může každý třeba i AGUáni proti Blumám. V prvním vzájemném střetnutí na vysoké síti jsme byli svědky tie-breaku, který nakonec urvaly Blumy. Jak to dopadne v odvetě? Tipér věří Blumám a tip na výsledek 1:3.

MIMONI vs. ROŠŤÁCI
Poslední zápas volejbalových hodů může příjemně překvapit. Rošťáci posílili kádr a ještě mohou pěkně kousat. Mimoni jsou zatím štikou soutěže, ale i tento tým může zaváhat. Tipér mírně favorizuje Mimoně a tip na výsledek 3:1.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one