Vítejte na webových stránkách věnovaných neoficiální okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 6. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Rubriky

LPL.png
LPL nebo-li Loucká Pralesní Liga je oblastní neregistrovaná soutěž amatérů ve volejbale smíšených družstev. Hraje se od podzimu roku 2013 v sokolovně v Lukách nad Jihlavou.
20181208_194800.jpg
Je za námi polovina letošní soutěže a vy si můžete prohlédnout aktualizované rubriky TABULKA, VÝSLEDKY ZÁPASŮ a SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ HRÁČE. Týmem kola se tentokrát stali Mimoni, kteří sice získali stejně bodů jako Blumy, ale Mimoni měli lepší rozdíl skóre z 3. kola. Nyní se však vraťme ozvěnami 3. kola k jednotlivým výsledkům.

MIMONI vs. VT AGU
To že to bude nervy drásající derby utkání se do puntíku naplnilo. A opět se utkání vyvrbilo až do páté zkrácené hry. VT AGU již s uzdraveným Markem Mašátem a opět s Jiřinou Karasovou v sestavě šlapali od prvního servisu a Mimoni nevěděli co na rivala hrát. Nebýt drobnějšího výpadku v koncovce druhého setu mohli červenočerní AGUáni zvítězit hladce 3:0 na sety, ale Mimoni se nakonec zmátořili a chytili druhý dech a vynutili si stejně jako minule tie-break. V něm opět začali velmi dobře volejbalisté VT AGU a do změny stran vedli. Nakonec však štěstěna přála opět Mimoňům a tam si zklamaní AGUáni nakonec připsali paradoxně jen bod, i když v součtu balonů položili o jeden více.

BLUMY vs. ROŠŤÁCI
A že je letošní liga vyrovnaná a zajímavá v každém duelu, nám ukázalo hned druhé utkání dne. Rošťáci ve složení 3 muži + 3 ženy vlítli do hry jako tajfun a urvali proti lídrovi první set vcelku jasně. Jenže Blumy nejsou vyjukaní mladíci, ale celek složený z velezkušených volejbalistů, který se sice musel pro tentokrát obejít bez nahrávačky Simony Hurdové, ale Blumy dokázaly, že favorité umí zabrat a ve velmi vyrovnaných následujících setech nakonec zápas otočit a brát výhru za tři body v poměru 3:1.

4. PRALESNÍ vs. MIMONI
Třetí mač představil již v obvyklé formě loucké Mimoně, kteří v první sadě jasně ovládali dění na palubovce. Volejbalisté z Třeště se sice v průběhu utkání zlepšovali, ale bohužel kromě velmi vyrovnaného třetího setu, nic v utkání nezmohli a tak se museli sklonit před svým sokem v rychlé hře na tři sety.

ROŠŤÁCI vs. VT AGU
Kdo v hledišti čekal urputný boj od obou sousedů v tabulce byl jistě překvapen, jelikož to opět byli domácí hráči VT AGU, kteří potvrzují v poslední době vzrůstající formu a herní pohodu. Fanoušci jihlavského celku se ptali, kde jsou ti Rošťáci z utkání proti Blumám? V prvním setu jasně zvítězilo družstvo VT AGU a druhý set a třetí byl již o poznání dramatičtější, ale AGUáni si vítězství pohlídali a jako jediní v tomto kole postoupili v tabulce. Aktuálně jim patří třetí příčka o pouhé dva body za Mimoni.

4. PRALESNÍ vs. BLUMY
Poslední zápas sledovalo už minimum lidí, protože většina zřejmě zamířila na degustaci vín a cimbálovku do nedaleké "Hasičárny". To však byla velká chyba, protože v utkání Blum a Pralesní se děli věci! 4. pralesní, sice bez kapitána Martina Křenka, dokázala v prvním setu doslova Blumy vymazat z kurtu. Blumy se však v druhém setu oklepaly a bylo to následně jako na houpačce. Každopádně 4. pralesní jako první tým až ve třetím kole dokázal dosavadnímu lídrovi uzmout první bod. Což znamená, že Blumy vyhrály tie-break a dál třímají na trůnu ligové tabulky. Volejbalisté 4.pralesní se alespoň dotáhli na jediný bodík na čtvrté Rošťáky.
Vítěz 1. ročníku LPL 2013/2014 - BLUMY Jihlava
Vítěz 2. ročníku LPL 2014/2015 - BLUMY Jihlava

Vítěz 3. ročníku LPL 2015/2016 - BLUMY Jihlava
Vítěz 4. ročníku LPL 2016/2017 - BLUMY Jihlava
                   Vítěz 5. ročníku LPL 2016/2017 - MIMONI Luka nad Jihlavou

Nejlepší hráči 3. ročníku LPL 2015/2016

 1. Michal Kabátek AGU Black,
   2.-3. Jan Hofbauer 4.pralesní,
2.-3. Robert Koumar Tenisti
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5374"
Ahoj Peťo, díky za zpětnou vazbu, aspoň vím, že to někdo bedlivě sleduje. sice jsme to počítal všechno, ale chybičku jse našel...už je to opravené:)
Ahoj máte špatně spočítanou tabulku:-)
Ahoj máte špatně spočítanou tabulku:-)
Děkujeme za pochvalu a těšíme se na vás opět nadcházející sobotu. Pro Jardu a další mlsali bude i něco sladkého:)
Se zarazenim tymu z Merina, se z Loucke pralesni ligy stava v podstate mezi okresni soutez! Chtel bych jeste pochvalit zavedeni bufetu. Myslim, ze organizace byla paradni.
Už se těším na všechny zápasy. Doufá, že se spřátelíme, ale na kurtu budeme správní rivalové. Ať vyhraje nejlepší!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one