Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 5. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "1682"

JE DOBOJOVÁNO...

Konečné výsledky naleznete v jednotlivých rubrikách.

Přinášíme vám reportáže ze závěrečného kola, které rozluštilo hádanku, jaké bude umístění týmů po odehrání všech zápasů.

První utkání nám naservírovalo souboj prvního s posledním - BLUMY vs. TENISTI. Lídr tabulky si mohl tento souboj užít, jelikož ani jakákoliv bodová ztráta by nic na prvním místě neměnila. Naopak Tenisti měli stále o co hrát. Jenže cestu za body, znamenající možnost čtvrtého místa, jim zkřížil nad míru těžký soupeř. Tenisti hráli uvolněně a předvedli velmi sympatický výkon, který byl o třídu výše než v posledních dvou utkáních minulého kola. Jenže Blumy se chtěly loučit výhrou a tak dovedly i tento souboj do vítězného konce.

Druhý zápas byl už podle předpokladů jedno velké drama. Vždyť v něm šlo oběma soupeřům VT AGU i 4. PRALESNÍ o celkové třetí místo. A všechny předpoklady byly naplněny, když se hrál vyrovnaný pětisetový mač. V první sadě domácí neunesli bodovou výhodu v závěru a prohráli těsně 24:26. Druhý set byl klíčový. Ovládli ho opět volejbalisté ze 4. Pralesní a tím získali vytoužený bod, který jim zaručil konečné třetí místo. Ve třetím setu se zranila nahrávačka VT AGU a musela být vystřídána. Možná i tento fakt vedl k semknutí celku VT AGU, který přebral otěže zápasu a zvítězil ve dvou následujících sadách. Rozhodovalo se tak až v pátém zkráceném setu, kde dovršili dokonalý obrat domácí volejbalisté VT AGU a zaslouženě brali dva body, což jim však na třetí místo nestačilo.

V úplně posledním utkání 1. ročníku soutěže na sebe narazili ROŠŤÁCI a 4. PRALESNÍ. Oběma družstvům prakticky už o nic nešlo, kromě vylepšení si bodového skóre a tak toto utkání nedosáhlo takového náboje jako duel před tím. Rošťáci předvedli kvalitní výkon proti unavenému soupeři a po právu si připsali tři body za třísetové vítězství.