Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 4. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "6947"

8. KOLO ODEHRÁNO

Závěrečné kolo přineslo rozluštění hádanky, kdo se stane mistrem letošního ročníku LPL a jak se uspořádají družstva na dalších místech v tabulce. Vraťme se tedy alespoň textovou formou k sobotním pěti utkáním.

TENISTI vs. MĚŘÍN
Úvodní duel dne a hned bylo k vidění zajímavé utkání. Tenisti nastoupili s odhodláním ukořistit v závěrečném kole ještě nějaké body a proti Měřínu, který přijel se sestavou poskládanou z nových tváří, se mu zpočátku dařilo. Tenisti vyhráli první set, ale jak říká známé rčení "každý set je jiný" o čemž se přesvědčili i aktéři tohoto souboje. Měřín se postupně sehrál a svojí výškovou převahu na saku následně využil k otočení zápasu.

4. PRALESNÍ vs. BLUMY
V posledních kolech se celek 4. Pralesní potýkal s problémy při sestavení týmu a tak na hostování přišel vypomoct i hráč Karel V. z VT AGU. Ani ten však nepomohl probudit Třešťské z letargie posledních prohraných duelů. Blumy jednoznačně ovládly celé utkání a nepřipustily žádné drama. Dokráčely si tak k obhajobě loňského prvenství v LPL. Nutno podotknout, že letos to již tak jednoznačné nebylo.

4. PRALESNÍ vs. MĚŘÍN
Poražení volejbalisté 4. Pralesní se hned v dalším utkání postavili proti nabuzenému Měřínu. Tentokrát za 4. Pralesní nastoupil na hostování Jirka z celku VT AGU. Měřín předváděl od prvních míčů kompaktní výkon s dobrou hrou v poli, v útočné fázi a kontroloval vedení v prvních dvou sadách. 4. Pralesní se probudila až v třetím setu, kde hrála vyrovnanou partii bohužel bez šťastného konce a možnosti si vynutit pokračování zápasu.

VT AGU vs. TENISTI
Teoretické naděje na vítězství AGU v lize vzaly vzhledem ke konečnému výsledku utkání Blum za své. Volejbalisté AGU týmu však ještě museli potvrdit minimálně vítězstvím 3:2 stříbrnou pozici. Čehož využili Tenisti, kteří nastoupili do utkání s cílem si jej užít. Tenisti předváděli fantastický a bezchybný výkon, který podtrhovali bojovností i štěstím. Čímž dostali celek VT AGU do značných komplikací. AGUáni museli totiž otočit stav zápasu a vyhrát tři sety v řadě. A musíme před týmem AGU smeknout, protože se jim to nakonec podařilo. Obrovská vůle, semknutí se a především dobrá morálka dovedla volejbalisty VT AGU ke kýženým dvou bodům, které jim zaručily druhou příčku ve výsledném pořadí.

ROŠŤÁCI vs. MĚŘÍN
Rošťáci sledovali s velkým zaujetím předchozí duel a trochu zklamaní nastoupili do svého posledního utkání. Již věděli, že sen o druhém místě se rozplynul. Toho využil Měřín, který získal první set. Rošťáci se pak probrali a předváděli se soupeřem pěkný a vyrovnaný volejbal. zbývající sety byly vyrovnané a možná únava na straně Měřína, ve třetím utkání během jednoho dne, vedla k tomu, že Rošťáci nakonec slavili bronz vítěznou rozlučkou.

8. kolo naplnilo veškerá očekávání a přineslo atraktivní zápasové zápletky a jména celků, které se umístily na stupni vítězů. Nezbývá nám než se těšit na pohárový turnaj 21.3.2015 a příští ročník s pořadovým číslem 3. Údajně se jedná o rozšíření soutěže a tak se možná dočkáme větší porce utkání a nových zajímavých soupeřů.