Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 4. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "6947"

7. KOLO ODEHRÁNO

P2140311.JPG
Je za námi 7. kolo, které přineslo pouze dvě utkání, důvodem byla marodka u týmu Měřína. V obou utkáních na saku dominovali ROŠŤÁCI a po právu se mohou pyšnit titulem družstvo 7. kola. Přibližme si nyní odehraná utkání v našich tradičních reportážích.

ROŠŤÁCI vs. 4. PRALESNÍ
V úvodním duelu valentýnského kola jsme viděli vcelku jednoznačný průběh, kdy Rošťáci udávali tempo hry a drželi pevně taktovku utkání. Zápas trval tři sety a potvrdil, že Rošťáci ještě bojují o posunutí se v tabulce výše. Naopak volejbalisté z Třeště opět lepili sestavu a s trojicí žen obtížně odolávali smečím ze strany Rošťáků.

ROŠŤÁCI vs. TENISTI
Druhé klání přisoudilo rozjetým Rošťákům lepšící se Tenisty, kteří však z počátku doplatili na to, že se dostávali do provozní teploty pozvolna oproti rozehranému soupeři. Tenisti se v průběhu zápasu opět osmělili a svým sympatickým výkonem urvali třetí set. V tu chvíli byli loučtí volejbalisté na koni a bylo zajímavé sledovat, zda si vynutí pátý set. Čtvrtá sada byla vyrovnaná, ale Rošťáci přeci jen nechtěli utkání hnát do riskantního tie-breaku a tak přitlačili na pilu a nakonec udolali Tenisty 3:1 na sety.

Jen doplníme, že zbylá dvě utkání se odehrají příští poslední 8. kolo.