Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 4. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "6947"

6. KOLO ODEHRÁNO

Poslední lednovou sobotu se uskutečnilo 6. kolo LPL. Týmem kola se stal opět domácí celek VT AGU, který v obou utkáních zvítězil. K přiblížení jednotlivých bojů na saku přinášíme nyní pravidelné reportáže

AGU LUKA vs. BLUMY
Očekávané utkání hned na úvod hracího dne. Souboj prvního a druhého celku tabulky se protáhl až na pět setů a nabídl divákům potřebný adrenalin, pěkný volejbal i patřičné emoce a bohužel i zranění domácí nahrávačky Lenky B, to se však neukázalo jako vážné a tak se pojďme nyní věnovat samotnému souboji s velkým S. Úvodní set zpočátku ovládali domácí VT AGU, pak přišlo nečekané zranění, které utkání na několik minut přerušilo. Tým AGU tak povolal do sestavy mladou a nadějnou nahrávačku NIKČU, která se zdatně chopila své šance ve svém prvním utkání za VT AGU. Skóre první sady se neustále přelívalo a přesto, že za stavu 24:21 měli blíže k prvnímu "zářezu" domácí, tak Blumy prokázaly pevné nervy a braly první set. Druhý set byl rovněž dlouhý a vyrovnaný, tentokrát se však radovali AGUáni, kteří udolali i třetí set a byli při vstupu do čtvrté sady na koni. Blumy však opět sebraly síly a předposlední set jasně ovládly. O tom kdo si připíše druhý bod, tak rozhodoval až tie-break. V něm se podařilo Louckým udržovat od prvního míče vedení a tak si zaslouženě dokráčeli pro důležité body proti favoritovi.

4. PRALESNÍ vs. TENISTI
Druhý duel v sokolovně nabídl naopak boj z opačného pólu tabulky. Od počátku tahal za delší konec lana celek Tenistů, který ten den předváděl nečekaně kvalitní volejbal. Kádr Tenistů byl posílen o hostujícího hráče Fandu(VT AGU), který jistě pomohl ke konečné výhře Tenistů 3:1 na sety. 4. Pralesní tentokrát nepřivezla tak silnou sestavu a těžko hledala zbraně jak sekundovat Tenistům. Družstvo Tenistů, tak mohlo po precizním výkonu slavit první tři body do tabulky LPL.

TENISTI vs BLUMY
Tenisti psychicky posílení první výhrou tohoto ročníku LPL a rozehraností si hned na úvod vytvořili tlak a Blumy měly co dělat, aby v dlouhém prvním setu získali vítězství. To však Tenisty nerozhodilo a opět Blumám zle zatápěli a nakonec se kýžené úsilí přetavilo v získání druhé sady a vyrovnání stavu setů na 1:1. Každý set však bývá jiný a o tom se přesvědčily i aktéři tohoto zápasu. Blumy se opět skvěle oklepaly a ve třetí sadě strhli průběžné vedení na svoji stranu. Čtvrtý set však již opět nabídl vyrovnanou hru avšak Tenisti již pomalu ztráceli síly a toho využil zkušený lídr k získání povinného vítězství.

4.PRALESNÍ vs. AGU LUKA
V posledním souboji možná odborníci čekali více vyrovnanou hru avšak jak již bylo naznačeno v předchozí reportáží, 4. Pralesní v sestavě se třemi ženami neměla ten den takovou sílu a štěstí a tak druhý celek tabulky AGU tým ovládl utkání celkem jednoznačně 3:0 na sety. Opět jsme mohli sledovat srdnatý výkon Nikči, která při svém věku a herní nezkušenosti působila na kurtu jako otřelý mazák a svou rozehrávkou tvořila pěkné šance pro domácí smečaře.