Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 4. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "6947"

4. KOLO ODEHRÁNO

Polovina letošního ročníku je za námi, kdo se stal polovičním mistrem? A jak vykrystalizovala tabulka? Pojďme nyní shrnout 4.kolo. Oproti předpokladu vyrovnaných utkání byla realita jinde. K vidění tak byla tři jednoznačná utkání v poměru 3:0 na sety.

VT AGU vs. TENISTI
Derby utkání celků ze spodku tabulky začalo svižně a zajímavě. Jako by to ani nebyl duel družstev bojujících o odlepení se ze dna ligové tabulky. VT AGU však od začátku třímal otěže zápasu pevně ve svých rukách. Navíc debutantka Lada předváděla velmi precizní výkon podpořený obětavostí. Tenisti předváděli jistě nejlepší výkon podzimní části soutěže a na začátku druhého setu i vedli. VT AGU však nastoupil ve zkušené sestavě a nenechal si soupeře odskočit do srovnání setů. Ve třetím setu na Tenisty už dopadla nervozita a ta jim svazovala značně ruce. Toho využili AGUáni a i přes drobné klopýtnutí nakonec vyhráli i ve třetí sadě. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

ROŠŤÁCI vs. MĚŘÍN
Kdo si myslel, že půjde o pětisetový mač, byl na omylu. Měřín sice v prvním setu značně kousal, ale Rošťáci jsou zkušený celek a tak úvodní tlak přežili a nakonec i v dramatické koncovce vyhráli. Druhý set byl už v režii Rošťáků, i když Měřín bojoval a nechtěl se vzdát potřebných bodů. To však nestačilo. Rošťáci přeci jen hráli v pohodě a to přetavili i vcelku jasné vítězství ve třetím setu. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

4.PRALESNÍ vs. BLUMY
I třetí zápas v pořadí nabízel teoreticky vyrovnaný souboj. Třešťský tým posílen o hostující hráče předváděl v první sadě velmi pěkný volejbal, který vedl k přelévání skóre, nakonec však úvodní hru ovládl tým Blum. A to bylo co se týká vyrovnanosti asi vše. Následné dva sety už dominovaly opět Blumy, které se vcelku v poklidu dokráčely k vítězství a k utrvalení první pozice v tabulce po půlce soutěže. Kdo se stane polovičním mistrem je tedy rozluštěno.