Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 4. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "6947"

3. KOLO ODEHRÁNO

V pořadí třetím kole se rozdělily celky rovnoměrně na dva vítězné a dva poražené. Vzhledem k tomu, že 4.PRALESNÍ vyhrála dvakrát 3:0 na sety stává se družstvem kola. Pojďme si ještě krátce zrekapitulovat průběh jednotlivých utkání.

4.PRALESNÍ vs. TENISTI
Souboj o samotné dno tabulky, tak se dal označit tento boj "o bytí a nebytí". K překvapení diváků se nejednalo o vyrovnaný zápas, jelikož 4.PRALESNÍ jasně dominovala a poradila si se s svým soupeřem v nejkratší době během tří setů. Tenisti se těžko dostávali do hry a lepší výkon předvedli až v posledním třetím setu, což však na body nestačilo. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

VT AGU vs. BLUMY
Dovolím se označit tento zápas za šlágr kola. K vidění byl velmi pěkný volejbal, kde se oba soupeři prali o každičký míč. První set ovládly Blumy, druhý naopak vcelku jednoznačně ovládli volejbalisté VT AGU. Jenže každý set je jiný a BLUMY opět převalily vedení, po vítězství ve třetím setu, na svojí stranu. O konečném výsledku tak rozhodoval čtvrtý set, kdy domácím došel dech, přestalo se úplně dařit a zkušené BLUMY si došly pro důležité body. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

4.PRALESNÍ vs. VT AGU
Třešťský tým povzbuzen po vyhraném boji s Tenisty nastoupil proti zklamanému AGU týmu bez bázně a hany. Domácí pozměnili sestavu a ta se po celý zápas spíše hledala. Průběh všech setů byl vyrovnaný(o čemž hovoří výsledky setů třikrát 25:19), ale kompaktnější a na síti údernější 4.PRALESNÍ si došla pro druhou důležitou výhru kola. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

TENISTI vs. BLUMY
Tenisti mohli proti favoritovi jen překvapit. Což se jim kupodivu dařilo a utkání bylo vyrovnané, to ocenilo nejedno oko diváka. Tenisti sice v sestavě se třemi ženami, ale s chutí a bojovností Blumy notně potrápili. Blumy však jsou těžký oříšek pro nejeden celek LPL a tak si výsledek nakonec ohlídaly. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)