Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 4. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "6947"

3. KOLO ODEHRÁNO

Loucká volejbalová liga nabírá rychlé obrátky a před sobotním 4.kolem vám přinášíme krátké reportáže z právě odehraného 3.kola.

První zápas se dal označit za šlágr kola. Dosud neporažené BLUMY vyzval silný soupeř ROŠŤÁCI. Rošťáci začali s chutí a ukázali, že i Blumy mohou mít problémy. První set vyhráli Rošťáci, kteří si chtěli přenést herní pohodu i do dalších setů. To se jim však bohužel ne úplně podařilo. Blumy jsou zkušený tým a hlavně zásluhou Radka Kourka zvedly hlavy a dokázaly vyhrát další tři sety a nakonec se radovat i z celkového vítězství 3-1. Rošťáci však ve čtvrtém setu dlouho předváděli výbornou a vyrovnanou partii a i jejich zásluhou se hrál výborný volejbal. Škoda, že bez divácké kulisy.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů).

Ve druhém duelu si chtěli ROŠŤÁCI spravit chuť proti TENISTŮM. A taky se jim to vydařilo. Rošťáci využili toho, že byli rozehraní a celkem hladce zdolali Tenisty 3-0 na sety. Tenisti nastoupili jako by bez elánu a poznamenání zraněními. Hrála tak kombinovaná sestava, na které bylo patrné nesehrání.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

Třetí utkání bylo již více živé, vyhecované a emotivní. TENISTI a VT AGU to byli dva soupeři, kteří hráli prakticky o "šest" bodů, neboť se snažili odpoutat ode dna ligové tabulky. VT AGU se dlouhodobě výsledkově trápí a tak nastoupil opět v pozměněné sestavě. TENISTI však v tomto zápase pookřáli a dali zapomenout na předcházející výkon. Najednou byla v jejich hře patrná lehkost, radost a rovněž štěstí. VT AGU sice bojoval jak to jen šlo a utkání zdramatizoval, když vyhrál druhý set. Byl to však jediný vítězný set a ten na body nestačil. Ve čtvrtém setu pak jasně dominovali TENISTI, kteří už nedali zdecimovanému soupeři šanci.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)