Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 4. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "6947"

2. KOLO ODEHRÁNO

Je za námi 2. kolo LPL. V němž úřadoval celek ROŠŤÁKŮ a tak se po zisku dvou výher vyhoupl do čela soutěže. Zápasy tentokrát probíhaly jednoznačněji. Pojďme si nyní jednotlivé duely přiblížit.

ROŠŤÁCI vs. 4.PRALESNÍ
Třešťský tým 4. pralesní nezahájil svůj první duel v druhém ročníku LPL moc lichotivě. Vždyť prohrál hladce 0:3 na sety. Důvodem byla jistě nervozita ze vstupu do sezóny proti favoritovi a rovněž zdržení části týmu v zácpě na dálnici D1. Naopak Rošťáci posíleni o smečaře Míru dominovali především razancí na saku. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

TENISTI vs. MĚŘÍN
Další celek, který vstoupil úvodním duelem do soutěže prohrou, byli Tenisti. Tenisti předvedli nervozitou poznamenaný výkon a proti v pohodě hrajícímu soupeři z Měřína neměli šanci, i když se jejich výkon ve třetím setu zvedl. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

ROŠŤÁCI vs. TENISTI
Tenisti hned po předešlém duelu nastoupili rozehřátí proti silné sestavě Rošťáků a bylo znát zlepšení. Zvláště druhý set byl vyrovnaný a vrcholil dramatickou koncovkou. Rošťáci však měli druhé hrací kolo LPL dobrou formu a tu přetavili ve druhé vítězství 3:0 na sety. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

4.PRALESNÍ vs. MĚŘÍN
Celek 4. pralesní chtěl odčinit úvodní nepodařený zápas a pozměnil sestavu. Na Měřín tak nastoupilo jiné družstvo, které bylo odhodlané urvat první body. Měřín taktéž v pozměněné sestavě oproti 1. kolu, předváděl opět především dobrou práci v poli a údernou hru na síti. Můžeme říci, že tento čvrtý zápas byl nejvíce vyrovnaný a už to vypadlo, že 4. pralesní si vynutí tiebreak. Avšak to se nekonalo, jelikož Měřínští otočili skóre ve čtvrtém setu a lepším útokem na síti urvali druhé vítězství dne.