Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 5. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "7870"

1. KOLO ODEHRÁNO

První kolo 2. ročníku LPL je minulostí. Nabízí se otázka jak proběhlo? Asi nikdo nečekal, že utkání budou velmi vyrovnaná a bude se hrát na tolik setů. Hrací den 1. kola se tak opravu natáhl do večerních hodin. Přinesl pro diváka jistě zajímavou podívanou a pro hráče pořádnou porci volejbalu. Pojďme k jednotlivým utkáním.

VT AGU - MĚŘÍN
Domácí začali v prvním setu dosti nervózně a naopak z hostů bylo cítit nováčkovské odhodlání. VT AGU se však v dalších setech oklepal a k vidění byla vyrovnaná bitva o každičký bod. Tomu nasvědčuje i konečné skóre 2. a 3. setu. Čtvrtý set ovládli hosté z Měřína a tak se rozhodovalo až v páté sadě. V té využili Loučtí domácího prostředí a zkušeností z předešlého ročníku a připsali si první vítězství. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

ROŠŤÁCI - BLUMY
Dá se říci souboj dvou favoritů letošního ročníku nebo-li předčasné finále. Ano takové přízvisko se nabízelo k druhému utkání 1. kola. Diváci byli opět svědky pětisetového zápasu, který nabídl strhující podívanou. První dva sety ovládli Rošťáci, avšak Blumy prokázaly pevný charakter a dokázaly srovnat na 2:2. Opět jako v prvním duelu tak rozhodoval o výsledku 5. zkrácený set. V něm byli nakonec šťastnější Rošťáci.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

VT AGU - ROŠŤÁCI
Roštáci hned po vítězném avšak dlouhém utkání nastoupili proti VT AGU. Více sil tak měli odpočatí domácí z Luk a to byl zřejmě rozhodující faktor, který vedl k nečekanému vítězství celku AGU. (podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)

MĚŘÍN - BLUMY
Nováček po dobrém výkonu z prvního duelu chtěl využít ne zrovna optimální formu loňského mistra LPL. Blumy jsou však zkušený celek, který nechtěl připustit spekulace o výsledku a tak tým z Jihlavy bral nakonec všechny 3 body za vítězství 3:0 na sety. Nutno podotknout, že Měřín předvedl opět sympatický výkon a v prvních dvou setech to byl srdnatý boj.(podrobnosti v rubrice Výsledky zápasů)