Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 4. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "6947"

1. KOLO ODEHRÁNO

Sobotní odpoledne v Lukách nad Jihlavou patřilo úvodním duelům Loucké Pralesní Ligy ve volejbale. Odehrána byla dvě utkání. Tabulku a podrobné výsledky naleznete v rubrikách v levém sloupci.

V zahajovacím klání změřili síly domácí VT AGU a Rošťáci z Jihlavy. Ač bylo utkání vyrovnané, o čemž hovoří výsledky setů( 23:25, 18:25, 22:25), za kratší konec lana tahal domácí tým AGU, který podlehnul hostům 0:3. Loučtí sice vstoupili do prvního setu sebevědomě a vytvořili si náskok, avšak hosté se po té rozkoukali a začali předvádět kompaktní volejbalový výkon. Domácí se ještě v třetím setu snažili vynutit si pokračování zápasu, ale Rošťáci byli rezolutně proti a tak si zaslouženě odvezli první 3 body.

Ve druhém zápase se utkala družstva BLUMY a TENISTI. Tým BLUM jako papírový favorit diktoval tempo celému utkání a zvítězil 3:0(sety 25:21, 25:15, 25:20) zároveň se dostal do čela tabulky LPL. Tenisti ovšem srdnatě vzdorovali a zápas rozhodně i za nepříznivého vývoje nevzdali.