Vítejte na webových stránkách věnovaných okresní volejbalové soutěži neregistrovaných hráčů. Letos již 5. ročník.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "7870"

Rubriky

5. sezona LPL.jpg
LPL nebo-li Loucká Pralesní Liga je oblastní neregistrovaná soutěž amatérů ve volejbale smíšených družstev. Hraje se od podzimu roku 2013 v sokolovně v Lukách nad Jihlavou.
Pozvánka 2016-17 1.kolo.jpg
Volejbal.jpg
Po delší odmlce pokračuje třetí kolo LPL a týmy se sejdou poprvé v novém roce. Vzhledem k tomu, že řád LPL umožňuje aktualizovat soupisky jednotlivých týmů, budou mít fanoušci v ochozech možnost vidět nové tváře v jednotlivých týmech. Především první dva celky nechtějí ponechat nic náhodě a notně posílily především v mužské části sestav. Pojďme si však rozebrat plánovaná utkání třetího kola, které proběhne v sobotu 27.1..

MIMONI vs VT AGU
Hned první duel na vysoké síti svede do souboje v derby utkání dva velké rivaly. V soutěži si zatím počínají lépe žlutí MImoni avšak na Vánočním turnaji na sklonku roku na AGUány nestačili a tak uvidíme jistě velmi napínavý duel. Tipér favorizuje Mimoně a tip na výsledek je 3:1.

BLUMY vs. ROŠŤÁCI
Souboj týmů z opačných pólů tabulky. Posílení Blumy asi budou diktovat hru a budou chtít pojistit tři body do tabulky. Rošťáci však mohou kousat a pokud dovezou i posily z partnerského týmu SAKO, může to být nečekaný vývoj utkání. Uvidíme. Tipér favorizuje BLUMY a tip na výsledek 3:1.

4. PRALESNÍ vs. MIMONI
Třetí utkání v pořadí hostí třešťské volejbalisty a Mimoně z Luk. Oba soupeři spolu sousedí v tabulce, ale pokud chce 4. pralesní snížit ztrátu na 2. místo v tabulce bude muset jakýmkoliv způsobem zvítězit. Tipér favorizuje Mimoně a tipuje výsledek 2:3.

ROŠŤÁCI vs. VT AGU
V prvním vzájemné měření sil letošní sezony vyhráli volejbalisté AGU. Nicméně Rošťáci jistě nejsou spokojeni s postavením v tabulce za uplynulý rok a budou jistě hrozit svými vysokými smečaři a výbornou hrou v poli. Tipér favorizuje VT AGU a tipuje výsledek 2:3.

4. PRALESNÍ vs. BLUMY
Poslední zápas dne divákům představí bojovné volejbalisty z 4. pralesní a lídry Blumy z Jihlavy. Podaří se překvapit třešťským svou zarputilou hrou silné Blumy? Tipér favorizuje Blumy a tipuje výsledek 0:3.
Vítěz 1. ročníku LPL 2013/2014 - BLUMY Jihlava
Vítěz 2. ročníku LPL 2014/2015 - BLUMY JIhlava

Vítěz 3. ročníku LPL 2015/2016 - BLUMY JIhlava
Vítěz 4. ročníku LPL 2016/2017 - BLUMY JIhlava
 

Nejlepší hráči 3. ročníku LPL 2015/2016

 1. Michal Kabátek AGU Black,
   2.-3. Jan Hofbauer 4.pralesní,
2.-3. Robert Koumar Tenisti
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2094"
Ahoj Peťo, díky za zpětnou vazbu, aspoň vím, že to někdo bedlivě sleduje. sice jsme to počítal všechno, ale chybičku jse našel...už je to opravené:)
Ahoj máte špatně spočítanou tabulku:-)
Ahoj máte špatně spočítanou tabulku:-)
Děkujeme za pochvalu a těšíme se na vás opět nadcházející sobotu. Pro Jardu a další mlsali bude i něco sladkého:)
Se zarazenim tymu z Merina, se z Loucke pralesni ligy stava v podstate mezi okresni soutez! Chtel bych jeste pochvalit zavedeni bufetu. Myslim, ze organizace byla paradni.
Už se těším na všechny zápasy. Doufá, že se spřátelíme, ale na kurtu budeme správní rivalové. Ať vyhraje nejlepší!

Kdo vyhraje 5. ročník LPL?

Blumy (1 | 9%)
Rošťáci (0 | 0%)
4. pralesní (1 | 9%)
VT AGU (7 | 64%)
Mimoni (2 | 18%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one